Пользователей: 0

Головна » 2012 » Июнь » 30 » КАРПОВ НЕ ЇДЕ В ГОРІЧАН...
20:15
КАРПОВ НЕ ЇДЕ В ГОРІЧАН...
   В чеському місті Дівішов завершився перший півфінал кваліфікаційних змагань до Гран-Прі наступного сезону. На жаль, червоноградець Андрій Карпов провів не найкращу свою гонку і в підсумку залишився за бортом Челленджа.

Карпов сьогодні програвав важливі очки суперникам, яких уже не один рік регулярно "возить" в різних європейських лігах. Кястас Пуоджукс, Алеш Дримль, Кшиштоф Бучковскі, Йонас Кільмакорпі - гонщики, які явно "по зубах" нашому спортсменові. Та сьогодні не склалося, раз на раз не приходиться...

Також за крок від поїздки в Горічан, де і розіграють три завітні путівки до світової серії, зупинився латвієць Кястас Пуоджукс. Він досить впевнено розпочав гонку, випередивши спершу нашого Андрія разом з чехом Алешем Дримлем, а згодом і переможця останнього етапу Гран-Прі словака Мартіна Вацуліка. Однак друга половина гонки не заладилась в латвійця, і до Троя Батчелора, який завершив змагання на "прохідному" п'ятому місці, йому не вистачило одного очка. В додатковому заїзді, переможець якого отримував право виступити в якості запасного гонщика фіналу, Кястас через падіння був виключений з боротьби.

А несподівану перемогу здобув чех Алеш Дримль! Він відмінно провів другу частину гонки, а потім ще й виграв додатковий заїзд за перше місце у змаганнях в поляка Кшиштофа Каспчака. Також до фіналу авансували швед Петер Льюнг (учасник цьогорічної серії Гран-Прі), словак Мартін Вацулік і австралієць Трой Батчелор. Ще один учасник серії Гран-Прі-2012 британець Кріс Харріс "підтвердив" свій клас, фінішувавши відразу за Карповим. Невже він знову сподівається на "милість" FIMовських чиновників?