Переклад

Афіша

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Декабрь » 22 » Календар польської ліги спідвею 2018
16:40
Календар польської ліги спідвею 2018

   22 грудня мотоциклетна федерація Польщі, опублікувала календар польської ліги спідвею на наступний сезон.

 

     

        Нагадаємо, що у польській лізі спідвею контракти мають підписані Андрій Карпов (РОВ Рибнік) та Олександр Локтаєв (Орел Лодзь). Також, "варшавську угоду" підписав Дмитро Мостовик (Локомотив Даугавпілс).

 

Календар польської ліги спідвею 2018:

  1 тур
8.04 Мотор Люблін 45:45 Орел Лодзь
7.04 РОВ Рибнік 57:33 Полонія Піла
8.04 Вибжеже Гданськ 64:26 Ванда Краків
8.04 Старт Гнєзно 57:33 Локомотив Даугавпілс
       
  2 тур
15.04 Локомотив Даугавпілс 47:42 РОВ Рибнік
15.04 Ванда Краків 30:60 Орел Лодзь
14.04 Полонія Піла 48:42 Вибжеже Гданськ
15.04 Мотор Люблін 54:35 Старт Гнєзно
       
  3 тур
22.04 Локомотив Даугавпілс 56:34 Ванда Краків
22.04 РОВ Рибнік 48:42 Орел Лодзь
21.04 Вибжеже Гданськ 43:47 Мотор Люблін
22.04 Старт Гнєзно 58:32 Полонія Піла
       
  4 тур
29.04 Вибжеже Гданськ --- Орел Лодзь
29.04 Ванда Краків --- Старт Гнєзно
24.06 Полонія Піла --- Локомотив Даугавпілс
27.04 Мотор Люблін --- РОВ Рибнік
       
  5 тур
5.05 Локомотив Даугавпілс --- Мотор Люблін
6.05 РОВ Рибнік --- Вибжеже Гданськ
6.05 Ванда Краків --- Полонія Піла
6.05 Старт Гнєзно --- Орел Лодзь
       
  6 тур
19.05 Полонія Піла --- Орел Лодзь
20.05 РОВ Рибнік --- Старт Гнєзно
20.05 Вибжеже Гданськ --- Локомотив Даугавпілс
20.05 Мотор Люблін --- Ванда Краків
       
  7 тур
26.05 Локомотив Даугавпілс --- Орел Лодзь
27.05 Ванда Краків --- РОВ Рибнік
27.05 Полонія Піла --- Мотор Люблін
27.05 Старт Гнєзно --- Вибжеже Гданськ
       
  8 тур
9.06 Орел Лодзь --- Локомотив Даугавпілс
10.06 РОВ Рибнік --- Ванда Краків
10.06 Вибжеже Гданськ --- Старт Гнєзно
10.06 Мотор Люблін --- Полонія Піла
       
  9 тур
16.06 Локомотив Даугавпілс --- Вибжеже Гданськ
17.06 Ванда Краків --- Мотор Люблін
17.06 Орел Лодзь --- Полонія Піла
17.06 Старт Гнєзно --- РОВ Рибнік
       
  10 тур
30.06 Орел Лодзь --- Старт Гнєзно
1.07 Вибжеже Гданськ --- РОВ Рибнік
1.07 Полонія Піла --- Ванда Краків
1.07 Мотор Люблін --- Локомотив Даугавпілс
       
  11 тур
28.07 Локомотив Даугавпілс --- Полонія Піла
29.07 РОВ Рибнік --- Мотор Люблін
29.07 Орел Лодзь --- Вибжеже Гданськ
29.07 Старт Гнєзно --- Ванда Краків
       
  12 тур
11.08 Орел Лодзь --- РОВ Рибнік
12.08 Ванда Краків --- Локомотив Даугавпілс
12.08 Полонія Піла --- Старт Гнєзно
12.08 Мотор Люблін --- Вибжеже Гданськ
       
  13 тур
18.08 Орел Лодзь --- Ванда Краків
19.08 РОВ Рибнік --- Локомотив Даугавпілс
19.08 Вибжеже Гданськ --- Полонія Піла
19.08 Старт Гнєзно --- Мотор Люблін
       
  14 тур
25.08 Локомотив Даугавпілс --- Старт Гнєзно
26.08 Ванда Краків --- Вибжеже Гданськ
26.08 Полонія Піла --- РОВ Рибнік
26.08 Орел Лодзь --- Мотор Люблін
       
  Перші півфінали
2.09 4 команда --- 1 команда
2.09 3 команда --- 2 команда
       
  Другі півфінали
9.09 1 команда --- 4 команда
9.09 2 команда --- 3 команда
       
  Перший фінал
16.09 ??? --- ???
       
  Другий фінал
23.09 ??? --- ???
       
  Перший плей-офф
30.09 ??? --- ???
       
  Другий плей-офф
7.10 ??? --- ???

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: І Польська ліга |
 
Переглядів: 398 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти