Переклад

Статистика




Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0

Головна » 2016 » Декабрь » 26 » Календар польської ліги спідвею 2017
15:30
Календар польської ліги спідвею 2017

 23 грудня мотоциклетна федерація Польщі, опублікувала календар польської ліги спідвею на наступний сезон.

 

    Нагадаємо, що у польській лізі спідвею буде виступати Олександр Локтаєв, який буде представляти Орел Лодзь.

 

Календар польської ліги спідвею 2017

  1 тур
07.04 Сталь Жешув 42:47 Вікторія Піла
09.04 Вибжеже Гданськ 52:38 Локомотив Даугавпілс
09.04 Орел Лодзь 50:40 Ванда Краків
09.04 Унія Тарнув 59:31 Полонія Бидгощ
       
  2 тур
14.05 Вікторія Піла 51:39 Орел Лодзь
17.04 Ванда Краків 46:44 Унія Тарнув
17.04 Локомотив Даугавпілс 56:34 Сталь Жешув
14.05 Полонія Бидгощ 41:49 Вибжеже Гданськ
       
  3 тур
22.06 Унія Тарнув 61:29 Локомотив Даугавпілс
23.04 Вікторія Піла 31:17 Полонія Бидгощ
23.04 Орел Лодзь 30:30 Вибжеже Гданськ
23.04 Сталь Жешув 53:37 Ванда Краків
       
  4 тур
25.06 Вибжеже Гданськ 32:28 Унія Тарнув
30.04 Полонія Бидгощ 46:44 Сталь Жешув
02.07 Ванда Краків 38:51 Вікторія Піла
30.04 Локомотив Даугавпілс 51:39 Орел Лодзь
       
  5 тур
05.05 Вікторія Піла 48:40 Локомотив Даугавпілс
22.07 Орел Лодзь 42:47 Унія Тарнув
07.05 Полонія Бидгощ 25:35 Ванда Краків
23.07 Сталь Жешув 47:42 Вибжеже Гданськ
       
  6 тур
21.05 Вибжеже Гданськ 43:47 Ванда Краків
21.05 Орел Лодзь 53:37 Сталь Жешув
21.05 Унія Тарнув 60:30 Вікторія Піла
21.05 Локомотив Даугавпілс 54:36 Полонія Бидгощ
       
  7 тур
27.05 Вікторія Піла 44:46 Вибжеже Гданськ
28.05 Полонія Бидгощ 32:51 Орел Лодзь
28.05 Ванда Краків 49:41 Локомотив Даугавпілс
28.05 Сталь Жешув 37:53 Унія Тарнув
       
  8 тур
22.07 Вибжеже Гданськ 49:41 Вікторія Піла
04.06 Орел Лодзь 52:32 Полонія Бидгощ
04.06 Унія Тарнув 62:28 Сталь Жешув
04.06 Локомотив Даугавпілс 58:31 Ванда Краків
       
  9 тур
11.06 Вікторія Піла 39:51 Унія Тарнув
11.06 Полонія Бидгощ 45:45 Локомотив Даугавпілс
11.06 Ванда Краків 37:53 Вибжеже Гданськ
11.06 Сталь Жешув 41:49 Орел Лодзь
       
  10 тур
18.06 Вибжеже Гданськ 63:27 Сталь Жешув
18.06 Унія Тарнув 48:41 Орел Лодзь
18.06 Ванда Краків 51:39 Полонія Бидгощ
17.06 Локомотив Даугавпілс 58:32 Вікторія Піла
       
  11 тур
09.07 Вікторія Піла 46:43 Ванда Краків
09.07 Орел Лодзь 45:45 Локомотив Даугавпілс
09.07 Унія Тарнув 53:37 Вибжеже Гданськ
09.07 Сталь Жешув 52:38 Полонія Бидгощ
       
  12 тур
16.07 Вибжеже Гданськ 45:45 Орел Лодзь
16.07 Полонія Бидгощ 37:53 Вікторія Піла
16.07 Ванда Краків 52:38 Сталь Жешув
16.07 Локомотив Даугавпілс 39:51 Унія Тарнув
       
  13 тур
30.07 Вибжеже Гданськ 57:32 Полонія Бидгощ
30.07 Орел Лодзь 57:33 Вікторія Піла
30.07 Унія Тарнув 61:29 Ванда Краків
30.07 Сталь Жешув 52:37 Локомотив Даугавпілс
       
  14 тур
06.08 Вікторія Піла 47:43 Сталь Жешув
06.08 Полонія Бидгощ 40:50 Унія Тарнув
06.08 Ванда Краків 48:42 Орел Лодзь
06.08 Локомотив Даугавпілс 50:28 Вибжеже Гданськ
       
  Перші півфінали
20.08 Орел Лодзь 45:45 Унія Тарнув
20.08 Локомотив Даугавпілс 46:44 Вибжеже Гданськ
       
  Другі півфінали
03.09 Унія Тарнув --- Орел Лодзь
03.09 Вибжеже Гданськ --- Локомотив Даугавпілс
       
  Перший фінал
10.09 ??? --- ???
       
  Другий фінал
17.09 ??? --- ???
       
  Перший плей-офф
01.09 ??? --- ???
       
  Другий плей-офф
08.09 ??? --- ???
 
 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: І Польська ліга |
 
Переглядів: 852 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти