Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2019 » Декабрь » 11 » Календар польської Екстраліги 2020
15:30
Календар польської Екстраліги 2020

  11 грудня мотоциклетна федерація Польщі опублікувала календар польської Екстраліги.

 

 

         Презентуємо вашій увазі цей календар на наступний сезон.

  1 тур
3.04 Спарта Вроцлав --- Мотор Люблін
3.04 Влукняж Ченстохова --- ГКМ Грудзьондз
5.04 Сталь Гожув --- Унія Лєшно
5.04 РОВ Рибнік --- Фалубаз Зелена Гура
       
  2 тур
11.04 Унія Лєшно --- Спарта Вроцлав
11.04 ГКМ Грудзьондз --- РОВ Рибнік
12.04 Фалубаз Зелена Гура --- Влукняж Ченстохова
12.04 Мотор Люблін --- Сталь Гожув
       
  3 тур
17.04 Унія Лєшно --- Мотор Люблін
17.04 Фалубаз Зелена Гура --- ГКМ Грудзьондз
19.04 РОВ Рибнік --- Сталь Гожув
19.04 Влукняж Ченстохова --- Спарта Вроцлав
       
  4 тур
1.05 Сталь Гожув --- Влукняж Ченстохова
1.05 Мотор Люблін --- РОВ Рибнік
3.05 Спарта Вроцлав --- Фалубаз Зелена Гура
3.05 ГКМ Грудзьондз --- Унія Лєшно
       
  5 тур
22.05 Спарта Вроцлав --- ГКМ Грудзьондз
22.05 РОВ Рибнік --- Унія Лєшно
24.05 Фалубаз Зелена Гура --- Сталь Гожув
24.05 Влукняж Ченстохова --- Мотор Люблін
       
  6 тур
29.05 РОВ Рибнік --- Влукняж Ченстохова
29.05 Мотор Люблін --- ГКМ Грудзьондз
31.05 Унія Лєшно --- Фалубаз Зелена Гура
31.05 Сталь Гожув --- Спарта Вроцлав
       
  7 тур
5.06 Спарта Вроцлав --- РОВ Рибнік
5.06 Фалубаз Зелена Гура --- Мотор Люблін
7.06 ГКМ Грудзьондз --- Сталь Гожув
7.06 Влукняж Ченстохова --- Унія Лєшно
       
  8 тур
19.06 Унія Лєшно --- Сталь Гожув
19.06 Фалубаз Зелена Гура --- РОВ Рибнік
21.06 ГКМ Грудзьондз --- Влукняж Ченстохова
21.06 Мотор Люблін --- Спарта Вроцлав
       
  9 тур
26.06 РОВ Рибнік --- ГКМ Грудзьондз
26.06 Влукняж Ченстохова --- Фалубаз Зелена Гура
28.06 Спарта Вроцлав --- Унія Лєшно
28.06 Сталь Гожув --- Мотор Люблін
       
  10 тур
3.07 Сталь Гожув --- РОВ Рибнік
3.07 Мотор Люблін --- Унія Лєшно
5.07 Спарта Вроцлав --- Влукняж Ченстохова
5.07 ГКМ Грудзьондз --- Фалубаз Зелена Гура
       
  11 тур
10.07 Унія Лєшно --- ГКМ Грудзьондз
10.07 Влукняж Ченстохова --- Сталь Гожув
11.07 Фалубаз Зелена Гура --- Спарта Вроцлав
11.07 РОВ Рибнік --- Мотор Люблін
       
  12 тур
31.07 Унія Лєшно --- РОВ Рибнік
31.07 Мотор Люблін --- Влукняж Ченстохова
2.08 Сталь Гожув --- Фалубаз Зелена Гура
2.08 ГКМ Грудзьондз --- Спарта Вроцлав
       
  13 тур
7.08 ГКМ Грудзьондз --- Мотор Люблін
7.08 Влукняж Ченстохова --- РОВ Рибнік
9.08 Спарта Вроцлав --- Сталь Гожув
9.08 Фалубаз Зелена Гура --- Унія Лєшно
       
  14 тур
21.08 Сталь Гожув --- ГКМ Грудзьондз
21.08 РОВ Рибнік --- Спарта Вроцлав
23.08 Унія Лєшно --- Влукняж Ченстохова
23.08 Мотор Люблін --- Фалубаз Зелена Гура
       
  Перші півфінали:
6.09 4 команда --- 1 команда
11.09 3 команда --- 2 команда
       
  Другі півфінали:
13.09 1 команда --- 4 команда
18.09 2 команда --- 3 команда
       
  Перші фінали:
20.09 ??? --- ???
20.09 ??? --- ???
       
  Другі фінали:
27.09 ??? --- ???
27.09 ??? --- ???

 

Джерело: sportowefakty.wp.pl

Категорія: Інше |
 
Переглядів: 388 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти