Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Декабрь » 20 » Календар польської Екстраліги 2018
15:20
Календар польської Екстраліги 2018

  18 грудня мотоциклетна федерація Польщі опублікувала календар польської Екстраліги.

 

 

Презентуємо вашій увазі цей календар на наступний сезон.

 

 

Календар польської Екстраліги 2018:

  1 тур
8.04 Унія Тарнув 47:43 Фалубаз Зелена Гура
7.04 Спарта Вроцлав 45:45 Унія Лєшно
8.04 ГКМ Грудзьондз 45:45 Влукняж Ченстохова
8.04 Сталь Гожув 54:35 КС Торунь
       
  2 тур
13.04 Влукняж Ченстохова 54:36 Унія Тарнув
14.04 КС Торунь 47:43 Спарта Вроцлав
15.04 Фалубаз Зелена Гура 53:37 ГКМ Грудзьондз
15.04 Унія Лєшно 48:42 Сталь Гожув
       
  3 тур
21.04 ГКМ Грудзьондз 28:62 Унія Лєшно
22.04 Унія Тарнув 51:39 КС Торунь
22.04 Фалубаз Зелена Гура 44:46 Влукняж Ченстохова
22.04 Спарта Вроцлав 54:36 Сталь Гожув
       
  4 тур
27.04 Унія Лєшно 56:34 Фалубаз Зелена Гура
29.04 Сталь Гожув 53:37 Унія Тарнув
29.04 Влукняж Ченстохова 49:41 Спарта Вроцлав
29.04 КС Торунь 51:39 ГКМ Грудзьондз
       
  5 тур
6.05 Фалубаз Зелена Гура 49:41 КС Торунь
6.05 Унія Лєшно 53:37 Влукняж Ченстохова
6.05 Унія Тарнув 41:49 Спарта Вроцлав
4.05 ГКМ Грудзьондз 49:41 Сталь Гожув
       
  6 тур
18.05 КС Торунь 37:53 Унія Лєшно
20.05 Унія Тарнув 49:41 ГКМ Грудзьондз
20.05 Спарта Вроцлав 48:42 Фалубаз Зелена Гура
20.05 Сталь Гожув 53:37 Влукняж Ченстохова
       
  7 тур
27.05 Влукняж Ченстохова 49:41 КС Торунь
27.05 Унія Лєшно 55:35 Унія Тарнув
27.05 Фалубаз Зелена Гура 43:47 Сталь Гожув
27.05 Спарта Вроцлав 61:29 ГКМ Грудзьондз
       
  8 тур
10.06 Сталь Гожув 49:35 Фалубаз Зелена Гура
10.06 ГКМ Грудзьондз 42:48 Спарта Вроцлав
10.06 Унія Тарнув 47:43 Унія Лєшно
10.06 КС Торунь 50:40 Влукняж Ченстохова
       
  9 тур
17.06 Фалубаз Зелена Гура 51:39 Спарта Вроцлав
17.06 Унія Лєшно 54:36 КС Торунь
17.06 Влукняж Ченстохова 49:41 Сталь Гожув
17.06 ГКМ Грудзьондз 52:38 Унія Тарнув
       
  10 тур
1.07 Сталь Гожув 54:36 ГКМ Грудзьондз
1.07 Спарта Вроцлав 57:33 Унія Тарнув
1.07 Влукняж Ченстохова 47:43 Унія Лєшно
1.07 КС Торунь 52:38 Фалубаз Зелена Гура
       
  11 тур
29.07 Спарта Вроцлав 48:42 Влукняж Ченстохова
29.07 Фалубаз Зелена Гура 38:52 Унія Лєшно
29.07 Унія Тарнув 38:52 Сталь Гожув
29.07 ГКМ Грудзьондз 49:41 КС Торунь
       
  12 тур
12.08 Сталь Гожув --- Спарта Вроцлав
12.08 Унія Лєшно --- ГКМ Грудзьондз
12.08 Влукняж Ченстохова --- Фалубаз Зелена Гура
12.08 КС Торунь --- Унія Тарнув
       
  13 тур
27.07 Сталь Гожув --- Унія Лєшно
19.08 Унія Тарнув --- Влукняж Ченстохова
19.08 Спарта Вроцлав --- КС Торунь
19.08 ГКМ Грудзьондз --- Фалубаз Зелена Гура
       
  14 тур
26.08 Фалубаз Зелена Гура --- Унія Тарнув
26.08 Унія Лєшно --- Спарта Вроцлав
26.08 Влукняж Ченстохова --- ГКМ Грудзьондз
26.08 КС Торунь --- Сталь Гожув
       
  Перші півфінали:
2.09 4 команда --- 1 команда
2.09 3 команда --- 2 команда
       
  Другі півфінали:
9.09 1 команда --- 4 команда
9.09 2 команда --- 3 команда
       
  Перші фінали:
16.09 ??? --- ???
16.09 ??? --- ???
       
  Другі фінали:
23.09 ??? --- ???
23.09 ??? --- ???
       
  Перший плей-офф:
??? ??? --- ???
       
  Другий плей-офф:
??? ??? --- ???

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Екстраліга |
 
Переглядів: 1006 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти