Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2019 » Декабрь » 23 » Календар першої польської ліги 2020
15:40
Календар першої польської ліги 2020

   23 грудня мотоциклетна федерація Польщі опублікувала календар першої польської ліги спідвею.

 

 

     Нагадаємо, що у польській лізі спідвею підписані контракти мають Олександр Локтаєв (Орел Лодзь) та Марко Левішин (Локомотив Даугавпілс).

Календар польської ліги спідвею 2020:

  1 тур
4.04 Старт Гнєзно --- КС Торунь
4.04 Орел Лодзь --- Локомотив Даугавпілс
5.04 Вибжеже Гданськ --- Унія Тарнув
5.04 Полонія Бидгощ --- Островія Острув
       
  2 тур
18.04 КС Торунь --- Орел Лодзь
18.04 Унія Тарнув --- Старт Гнєзно
19.04 Островія Острув --- Вибжеже Гданськ
19.04 Локомотив Даугавпілс --- Полонія Бидгощ
       
  3 тур
1.05 КС Торунь --- Островія Острув
1.05 Старт Гнєзно --- Локомотив Даугавпілс
3.05 Орел Лодзь --- Вибжеже Гданськ
3.05 Полонія Бидгощ --- Унія Тарнув
       
  4 тур
23.05 Островія Острув --- Старт Гнєзно
23.05 Вибжеже Гданськ --- Полонія Бидгощ
24.05 Унія Тарнув --- Орел Лодзь
24.05 Локомотив Даугавпілс --- КС Торунь
       
  5 тур
30.05 Орел Лодзь --- Полонія Бидгощ
30.05 КС Торунь --- Унія Тарнув
31.05 Старт Гнєзно --- Вибжеже Гданськ
31.05 Островія Острув --- Локомотив Даугавпілс
       
  6 тур
6.06 Полонія Бидгощ --- КС Торунь
6.06 Унія Тарнув --- Островія Острув
7.06 Вибжеже Гданськ --- Локомотив Даугавпілс
7.06 Орел Лодзь --- Старт Гнєзно
       
  7 тур
13.06 Островія Острув --- Орел Лодзь
13.06 Локомотив Даугавпілс --- Унія Тарнув
14.06 КС Торунь --- Вибжеже Гданськ
14.06 Старт Гнєзно --- Полонія Бидгощ
       
  8 тур
20.06 Полонія Бидгощ --- Старт Гнєзно
20.06 Вибжеже Гданськ --- КС Торунь
21.06 Орел Лодзь --- Островія Острув
21.06 Унія Тарнув --- Локомотив Даугавпілс
       
  9 тур
26.06 Островія Острув --- Унія Тарнув
26.06 КС Торунь --- Полонія Бидгощ
28.06 Старт Гнєзно --- Орел Лодзь
28.06 Локомотив Даугавпілс --- Вибжеже Гданськ
       
  10 тур
4.07 Вибжеже Гданськ --- Старт Гнєзно
4.07 Локомотив Даугавпілс --- Островія Острув
5.07 Унія Тарнув --- КС Торунь
5.07 Полонія Бидгощ --- Орел Лодзь
       
  11 тур
11.07 КС Торунь --- Локомотив Даугавпілс
11.07 Орел Лодзь --- Унія Тарнув
12.07 Полонія Бидгощ --- Вибжеже Гданськ
12.07 Старт Гнєзно --- Островія Острув
       
  12 тур
18.07 Локомотив Даугавпілс --- Старт Гнєзно
18.07 Унія Тарнув --- Полонія Бидгощ
19.07 Вибжеже Гданськ --- Орел Лодзь
19.07 Островія Острув --- КС Торунь
       
  13 тур
1.08 Вибжеже Гданськ --- Островія Острув
1.08 Полонія Бидгощ --- Локомотив Даугавпілс
2.08 Старт Гнєзно --- Унія Тарнув
2.08 Орел Лодзь --- КС Торунь
       
  14 тур
8.08 Островія Острув --- Полонія Бидгощ
8.08 Локомотив Даугавпілс --- Орел Лодзь
9.08 КС Торунь --- Старт Гнєзно
9.08 Унія Тарнув --- Вибжеже Гданськ
       
  Перші півфінали:
22.08 4 місце --- 1 місце
23.08 3 місце --- 2 місце
       
  Другі півфінали:
29.08 1 місце --- 4 місце
30.08 2 місце --- 3 місце
       
  Перші фінали:
13.09 ??? --- ???
18.09 ??? --- ???
    ---  
  Другі фінали:
20.09 ??? --- ???
27.09 ??? --- ???

 

Джерело: sportowefakty.wp.pl

Категорія: Інше |
 
Переглядів: 293 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти