Переклад

Афіша

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Декабрь » 23 » Календар другої польської ліги спідвею 2018
11:00
Календар другої польської ліги спідвею 2018

   22 грудня мотоциклетна федерація Польщі, опублікувала календар змаганнь другої польської ліги спідвею на наступний сезон.

 

    Нагадаємо, що червоноградець Андрій Кобрін підписав контракт з Полонією Бидгощ.

 

 

Календар другої польської ліги спідвею 2018:

  1 тур
3.06 Полонія Бидгощ --- Сталь Жешув
7.04 Унія-Колеяж Равіч  51:39 КСМ Кросно
8.04 ПСЖ Познань 43:47 Колеяж Ополе
  Островія Острув   ПАУЗА
       
  2 тур
15.04 Колеяж Ополе 57:33 Полонія Бидгощ
15.04 КСМ Кросно 44:46 ПСЖ Познань
15.04 Сталь Жешув 52:38 Островія Острув
  Унія-Колеяж Равіч    ПАУЗА
       
  3 тур
21.04 Унія-Колеяж Равіч  62:28 Полонія Бидгощ
22.04 ПСЖ Познань 45:45 Сталь Жешув
22.04 Островія Острув 60:29 КСМ Кросно
  Колеяж Ополе   ПАУЗА
       
  4 тур
28.04 Полонія Бидгощ --- ПСЖ Познань
29.04 Колеяж Ополе --- Островія Острув
29.04 Сталь Жешув --- Унія-Колеяж Равіч 
  КСМ Кросно   ПАУЗА
       
  5 тур
5.05 Унія-Колеяж Равіч  --- ПСЖ Познань
6.05 Колеяж Ополе --- КСМ Кросно
6.05 Островія Острув --- Полонія Бидгощ
  Сталь Жешув   ПАУЗА
       
  6 тур
19.05 Полонія Бидгощ --- КСМ Кросно
20.05 Унія-Колеяж Равіч  --- Островія Острув
20.05 Сталь Жешув --- Колеяж Ополе
  ПСЖ Познань   ПАУЗА
       
  7 тур
26.05 Колеяж Ополе --- Унія-Колеяж Равіч
27.05 КСМ Кросно --- Сталь Жешув
27.05 Островія Острув --- ПСЖ Познань
  Полонія Бидгощ   ПАУЗА
       
  8 тур
13.05 ПСЖ Познань --- Островія Острув
10.06 Унія-Колеяж Равіч --- Колеяж Ополе
10.06 Сталь Жешув --- КСМ Кросно
  Полонія Бидгощ   ПАУЗА
       
  9 тур
16.06 Колеяж Ополе --- Сталь Жешув
17.06 КСМ Кросно --- Полонія Бидгощ
17.06 Островія Острув --- Унія-Колеяж Равіч
  ПСЖ Познань   ПАУЗА
       
  10 тур
30.06 Полонія Бидгощ --- Островія Острув
1.07 ПСЖ Познань --- Унія-Колеяж Равіч
1.07 КСМ Кросно --- Колеяж Ополе
  Сталь Жешув   ПАУЗА
       
  11 тур
28.07 Унія-Колеяж Равіч --- Сталь Жешув
29.07 ПСЖ Познань --- Полонія Бидгощ
29.07 Островія Острув --- Колеяж Ополе
  КСМ Кросно   ПАУЗА
       
  12 тур
11.08 Полонія Бидгощ --- Унія-Колеяж Равіч
12.08 КСМ Кросно --- Островія Острув
12.08 Сталь Жешув --- ПСЖ Познань
  Колеяж Ополе   ПАУЗА
       
  13 тур
18.08 Полонія Бидгощ --- Колеяж Ополе
19.08 ПСЖ Познань --- КСМ Кросно
19.08 Островія Острув --- Сталь Жешув
  Унія-Колеяж Равіч   ПАУЗА
       
  14 тур
25.08 Колеяж Ополе --- ПСЖ Познань
26.08 КСМ Кросно --- Унія-Колеяж Равіч
26.08 Сталь Жешув --- Полонія Бидгощ
  Островія Острув   ПАУЗА
       
  Перші півфінали
2.09 4 команда --- 1 команда
2.09 2 команда --- 3 команда
       
  Другі півфінали
9.09 1 команда --- 4 команда
9.09 3 команда --- 2 команда
       
  Перший фінал
16.09 ??? --- ???
       
  Другий фінал
23.09 ??? --- ???
       
  Перший плей-офф
30.09 ??? --- ???
       
  Другий плей-офф
7.10 ??? --- ???

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: ІІ Польська ліга |
 
Переглядів: 391 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти