Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2019 » Май » 27 » Йонас Єппесен виграв перший півфінал ОЧСЮ
12:40
Йонас Єппесен виграв перший півфінал ОЧСЮ

   25 травня у чеському Пардубіце, відбувся перший півфінал особистого чемпіонату світу серед юніорів, в якому перемогу здобув датчанин Йонас Єппесен.

 

 

     Друге місце посів британець Роберт ламберт, а третім був поляк Максим Драбік. Також путівку на фінали виборов чех Ян Квех.

     Рівнянин Марко Левішин зі 7 пунктами посів десяте місце.

Результати:

1. Йонас Єппесен (Данія) 3 3 2 3 3     14
2. Роберт Ламберт (Велика Британія) 2 3 3 3 2     13
3. Максим Драбік (Польща) 1 2 3 3 3     12
4. Ян Квех (Чехія) 3 3 3 1 0     10
                 
5. Джеймон Лідсі (Австралія) 1 3 п 2 3     9
6. Артем Трофімов (Латвія) 3 1 2 2 1     9
7. Александер Вентін (Швеція) 3 2 2 1 1     9
8. Лукас Бауманн (Німеччина) 2 1 1 3 1     8
9. Даніель Бевлі (Велика Британія) 0 2 2 2 2     8
10. Марко Левішин (Україна) 1 2 1 1 2     7
11. Петр Хлупац (Чехія) 2 0 0 1 3     6
12. Сандро Вассерманн (Німеччина) 2 1 1 2 0     6
13. Арслан Файзуллін (Росія) 1 1 3 0 0     5
14. Давід Палацай (Словаччина) 0 0 0 0 2     2
15. Стівен Горет (Франція) 0 0 0 0 1     1
16. Єрней Хріберсек (Словенія) 0 д 1 0 0     1
17. Павел Цермак (Чехія)               нс
18. Ян Мацек (Чехія)               нс

Позаїздно:

1. Трофімов Вассерманн Драбік Горет
2. Вентін Хлупац Лідсі Бевлі
3. Квех Бауманн Файзуллін Хріберсек
4. Єппесен Ламберт Левішин Палацай
5. Єппесен Вентін Вассерманн Хріберсек (д)
6. Ламберт Бевлі Бауманн Горет
7. Квех Левішин Трофімов Хлупац
8. Лідсі Драбік Файзуллін Палацай
9. Квех Бевлі Вассерманн Палацай
10. Файзуллін Вентін Левішин Горет
11. Ламберт Трофімов Хріберсек Лідсі (п)
12. Драбік Єппесен Бауманн Хлупац
13. Ламберт Вассерманн Хлупац Файзуллін
14. Єппесен Лідсі Квех Горет
15. Бауманн Трофімов Вентін Палацай
16. Драбік Бевлі Левішин Хріберсек
17. Лідсі Левішин Бауманн Вассерманн
18. Хлупац Палацай Горет Хріберсек
19. Єппесен Бевлі Трофімов Файзуллін
20. Драбік Ламберт Вентін Квех

Календар змаганнь:

25.05 Півфінал 1 Пардубіце (Чехія)
25.05 Півфінал 2 Штральсунд (Німеччина)
25.05 Півфінал 3 Краків (Польща)
22.06 Фінал 1 Люблін (Польща)
14.09 Фінал 2 Гюстров (Німеччина)
4.10 Фінал 3 Пардубіце (Чехія)

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Інші види спідвею |
 
Переглядів: 369 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти