Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2012 » Август » 5 » ЯНОВСКІ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ, ЛОКТАЄВ - У ВІСІМЦІ КРАЩИХ !
00:38
ЯНОВСКІ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ, ЛОКТАЄВ - У ВІСІМЦІ КРАЩИХ !
   У словенській Лендаві завершився другий фінал особистого чемпіонату світу серед юніорів. Перемогу в ньому здобув минулорічний тріумфатор Мацей Яновскі. Наш Саша Локтаєв провів непогану гонку, вигравши два заїзди, і у підсумку фінішувавши на восьмій позиції.

Через проблеми з доріжкою старт гонки довелось дещо затримати. Організатори основну увагу приділяли четвертому стартовому полю, з якого і повинен був розпочинати свою гонку Саша. Можливо, воно і завадило нашому юніору привезти на фініші другого старту дня більше одного очка. До слова, за двадцять заїздів гонки лише двічі перемогу здобували спортсмени, які стартували саме з четвертої доріжки (Яновскі у шостому і Мікаель Єпсен Єнсен у восьмому заїздах). Саме останньому Локтаєв і програв старт з другого поля (на жаль, не лише датчанину, а й поляку Муселяку і австралійцю Мастерсу), після чого поборотись хоча б за одне очко вже не зміг.

Зате в одинадцятому заїзді дня Саша продемонстрував майстер-клас Міккелю Б. Єнсену, не залишивши останньому жодних шансів у перезаїзді. До цього Патрик Дудек впевнено виграв старт, однак у віражі зазнав падіння, через яке і був виключений з-заїзду, а згодом "достроково" завершив заїзд і співвітчизник Дудека - Бартош Змарзлік, який надто активно всіма дозволеними і недозволеними методами пресингував Єнсена, що не сподобалось чеському арбітрові Павелу Вані.

У чотирнадцятому заїзді Саша знову зі старту вийшов уперед, залишивши за своїми плечами Пьотра Павліцкого, Ніколая Буск Якобсена і Матіча Івачіча. Жоден з них нав'язати боротьбу Локтаєву не спромігся.

У заключній серії на Сашу чекав важкий заїзд. На старті він стояв поміж поляками - Адамчак ліворуч, Пшемек Павліцкі - праворуч, а з-під борту рвався в бій талановитий датчанин Міккель Міккельсен, який дуже потужно провів першу частину гонки. Даміан Адамчак зі старту вирвався уперед, а ось між нашим юніором і Пшемеком розгорнулась справжня боротьба за два пункти, переможцем якої став поляк.

У підсумку Олександр Локтаєв виборов вісім залікових очок, що на два більше, ніж в італійському Лоніго. На мою думку, результат дуже добрий, хоча всі ми знаємо можливості Сашка, і віримо в те, що він від гонки до гонки буде лише добавляти. Дуже хочеться побачити його на найвищій сходинці п'єдесталу хоча б на одному етапі!!!