Пользователей: 0

Головна » 2015 » Февраль » 26 » «Янкі» подали склад на раунд SBPC в Торуні
19:50
«Янкі» подали склад на раунд SBPC в Торуні

Грег Хенкок та Джино Мансарес – це п’ята пара, яка стартуватиме під час інавгураційних змагань Speedway Best Pairs Cup на торунській Мото-Арені.

Американці повертаються до боротьби за кубок після річної перерви. Грега Хенкока нікому не потрібно представляти. Триразовий чемпіон світу,який за час своєї кар’єри пропустив лише один етап Гран-Прі. У 2013 році він здобувши 20 пунктів став другим з найуспішніших гонщиків тих змагань SBPC. Партнером Хенкока буде 22-річний Джино Мансарес з Анахайму. До його найбільших досягнень можна віднести золоту медаль індивідуального чемпіонату Сполучених Штатів Америки серед юніорів та на довгому треку. На разі американці не мають у своєму складі багато класних гонщиків і сила їх збірної далека від тієї, яку мали в минулому. Слід пригадати, що збірна США в історії чемпіонатів світу серед пар виборола загалом 8 медалей і знаходиться на четвертій позиції в загальній класифікації цього чемпіонату. Сполучені Штати до цього часу здобули три золоті, дві срібні та три бронзові медалі. Останнє «золото» для США припало на 1992 рік в Лоніго. Дует Сем Єрмоленко та Ронні Коррі повинен був з успіхом боротись за медаль. Проте, без допомоги запасного гонщика це могло їм не вдатись. Справжнім «тузом в рукаві» тоді виявився Грег Хенкок, який став справжнім героєм турніру. Коли після основної серії заїздів США та Англія мали по 23 пункти, долю перемоги вирішував додатковий заїзд. У ньому «Грін» помірявся силами з Гаррі Хевелоком та приїхав на фініш першим, запевнивши тим самим тріумф Америці!