Пользователей: 0

Головна » 2014 » Май » 16 » Іверсен виграє перший фінал
11:55
Іверсен виграє перший фінал

Нільс Крістіан Іверсен став переможцем першого фіналу особистого чемпіонату Данії, який відбувся в Хольстебро. У вирішальному заїзді він залишив позаду Ніколая Кліндта, Б'ярне Педерсена і Мадса Корнеліуссена.

За день до гонки відмовився від участі в першому фіналі Нікі Педерсен. За інформацією з команди триразового чемпіона світу причиною цьому стала застуда. Щоб не ризикувати перед третім етапом Гран-Прі, який відбудеться найближчої суботи в Тампере, Педерсен вирішив пожертвувати можливістю вибороти чергове звання кращого гонщика Данії.

Варто звернути увагу на щільність результатів. Між "прохідним" у фінал четвертим місцем і десятим різниця склала лише три пункти. Це ще раз доводить, що рівень розвитку спідвею в Данії досить високий. Тому і не варто дивуватись, що такий гонщик, як Леон Мадсен, завершив ці змагання у "хвості пелетону".