Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Апрель » 28 » Ілля Чалов виграв півфінал SEC у Балаково
12:15
Ілля Чалов виграв півфінал SEC у Балаково

  27 квітня у російському Балаково, відбувся перенесений півфінал до особистого чемпіонату Європи (SEC), в якому перемогу здобув Ілля Чалов.

 

   Ілля Чалов у фіналі переміг Андрія Кудряшова, Кристіана Пєщка та Шимона Вожняка. Усі які їхали у фіналі, окрім Вожняка поїдуть на Челлендж, який відбудеться 5 травня в італійському Терензано.

Результати:

1. Ілля Чалов (Росія) 3 1 3 3 д 2 3 10
2. Андрій Кудряшов (Росія) 2 3 3 3 3   2 13
3. Кристіан Пєщек (Польща) 3 2 2 3 3 3 1 13
                 
4. Шимон Вожняк (Польща) 3 3 3 3 3   0 15
5. Теро Аарніо (Фінляндія) 2 3 1 3 2 1   11
6. Ондрей Сметана (Чехія) 1 2 2 2 3 0   10
7. Володимир Морозов (Росія) 3 3 0 1 1     8
8. Єссе Мустонен (Фінляндія) 2 0 3 1 2     8
9. Олег Міхайлов (Латвія) 0 2 2 2 2     8
10. Віктор Кулаков (Росія) 2 д 2 д 2     6
11. Тобіас Буш (Німеччина) 1 2 1 1 0     5
12. Патрік Бурі (Словаччина) 0 1 1 2 1     5
13. Девіс Курміс (Латвія) 1 1 0 0 1     3
14. Євгеній Костигов (Латвія) д 0 п 1 1     2
15. Матей Кус  (Чехія) д 1 1 д в     2
16. Мілен Манев (Болгарія) 1 0 0 0 0     1

Позаїздно:

1. Морозов Мустонен Манев Костигов (д)
2. Пєщек Кулаков Сметана Міхайлов (д)
3. Вожняк Кудряшов Буш Бурі
4. Чалов Аарніо Курміс Кус (д)
5. Морозов Буш Кус Кулаков (д)
6. Кудряшов Сметана Курміс Костигов
7. Вожняк Пєщек Чалов Мустонен
8. Аарніо Міхайлов Бурі Манев
9. Вожняк Сметана Аарніо Морозов
10. Чалов Кулаков Бурі Костигов (п)
11. Мустонен Міхайлов Буш Курміс
12. Кудряшов Пєщек Кус Манев
13. Пєщек Бурі Морозов Курміс
14. Вожняк Міхайлов Костигов Кус (д)
15. Аарніо Кудряшов Мустонен Кулаков (д)
16. Чалов Сметана Буш Манев
17. Кудряшов Міхайлов Морозов Чалов (д)
18. Пєщек Аарніо Костигов Буш
19. Сметана Мустонен Бурі Кус (в)
20. Вожняк Кулаков Курміс Манев
Півфінал:
21. Пєщек Чалов Аарніо Сметана
Фінал:
22. Чалов Кудряшов Пєщек Вожняк

Календар змаганнь:

26.04 Півфінал 1 Балаково (Росія)
28.04 Півфінал 2 Горічан (Хорватія)
28.04 Півфінал 3 Дебрецен (Угорщина)
28.04 Півфінал 4 Пардубіце (Чехія)
5.05 Челлендж Терензано (Італія)
23.06 Фінал 1 Гнєзно (Польща)
14.07 Фінал 2 Гюстров (Німеччина)
18.08 Фінал 3 Даугавпілс (Латвія)
15.09 Фінал 4 Гожув (Польща)

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: SEC |
 
Переглядів: 237 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти