Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Май » 19 » Ігор Копец-Собчинські перемагає у Рівному
21:00
Ігор Копец-Собчинські перемагає у Рівному

  19 травня у Рівному, відбувся півфінал особистого чемпіонату Європи серед юніорів, в якому перемогу здобув поляк Ігор Копец-Собчинські.

 

     Друге місце у додатковому заїзді виборов Ян Квех перемігши поляка Віктора Лампарта. Також путівку у фінал вибороли Патрик Войдило та Олег Міхайлов. Найкраще з українців виступив Марко Левішин з 7 пунктами посів дев`яте місце.

Результати:

1. Ігор Копец-Собчинські (Польща) 3 3 3 3 2     14
2. Ян Квех (Чехія)  3 2 3 3 1   3 12
3. Віктор Лампарт (Польща) 3 2 2 2 3   2 12
4. Патрик Войдило (Польща) 2 3 3 в 3     11
5. Олег Міхайлов (Латвія) 2 2 1 3 3     11
                 
6. Нік Скорья (Словенія) 3 3 1 2 в     9
7. Артем Трофімов (Латвія) 1 1 3 1 2     8
8. Даниїл Колодінські (Латвія) 1 1 2 3 0     7
9. Марко Левішин (Україна) с 2 в 2 3     7
10. Віталій Коваль (Україна) 0 3 в 1 2     6
11. Сандро Вассерман (Німеччина) 2 0 2 0 2     6
12. Річард Гейєр (Німеччина) 2 в 1 1 1     5
13. Марк Барани (Угорщина) 0 1 2 в 0     3
14. Дмитро Мостовик (Україна) 1 в 0 2 в     3
15. Андрій Розалюк (Україна) 0 1 1 0 1     3
16. Норберт Краковяк (Польща) 1 д - - -     1

Позаїздно:

1. Скорья Войдило Трофімов Барани
2. Лампарт Геєр Колодінські Левішин (с)
3. Квех Міхайлов Краковяк Розалюк
4. Собчинські Вассерман Мостовик Коваль
5. Войдило Левішин Розалюк Мостовик (в)
6. Коваль Квех Барани Геєр (п)
7. Собчинські Лампарт Трофімов Краковяк (д)
8. Скорья Міхайлов Колодінські Вассерман
9. Войдило Вассерман Геєр (п) Краковяк (нс)
10. Собчинські Барани Міхайлов Левішин (в)
11. Трофімов Колодінські Розалюк Коваль (в)
12. Квех Лампарт Скорья Мостовик
13. Міхайлов Лампарт Коваль Войдило (п)
14. Колодінські Мостовик Барани (п) Краковяк (нс)
15. Квех Левішин Трофімов Вассерман
16. Собчинські Скорья Геєр Розалюк
17. Войдило Собчинські Квех Колодінські
18. Лампарт Вассерман Розалюк Барани
19. Міхайлов Трофімов Геєр Мостовик (п/в)
20. Левішин Коваль Скорья (п/в) Краковяк (нс)
Заїзд за 2 місце:
21. Квех Лампарт    

Найкращий час дня: Нік Скорья 8 заїзд 67,49.

Глядачів: 6500.

Головний суддя: Павел Вана (Чехія)

Календар змаганнь:

19.05 Півфінал 1 Рівне (Україна)
2.06 Півфінал 2 Осло (Норвегія)
23.06 Півфінал 3 Пльзень (Чехія)
15.09 Фінал Штральзунд (Німеччина)

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 904 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти