Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2019 » Май » 25 » Григорій Лагута виграв SEC Challenge 2019 (ВІДЕО)
21:40
Григорій Лагута виграв SEC Challenge 2019 (ВІДЕО)

   25 травня в угорському Надьхалаші, відбувся SEC Challenge, в якому перемогу здобув росіянин Григорій Лагута.

 

 

 

       Друге місце здобув француз Давід Беллего, а третім був чех Вацлав Мілік. Також путівку на фінали здобули датчанин Міхаель Єпсен Єнсен та поляк Каспер Ворина.

        У фіналах також виступить найкраща п`ятірка минулого сезону: Леон Мадсен (Данія), Ярослав Хампель (Польща), Роберт Ламберт (Велика Британія), Міккель Міхельсен (Данія) та Антоніо Ліндбек (Швеція).

Результати:

1. Григорій Лагута (Росія) 3 3 3 3 3   3 15
2. Давід Беллего (Франція) 2 3 3 1 3 3 2 12
3. Вацлав Мілік (Чехія) 3 2 2 3 1 2 1 11
4. Міхаель Єпсен Єнсен (Данія) 2 3 3 2 3   в 13
5. Каспер Ворина (Польща) 2 2 2 3 3 1   12
                 
6. Андерс Томсен (Данія) 2 3 3 0 2 0   10
7. Павел Пшедпельські (Польща) 1 2 2 2 1     8
8. Юріца Павліч (Хорватія) 0 0 1 3 2     6
9. Сергій Логачов (Росія) 3 в 1 1 1     6
10. Бартош Смектала (Польща) 1 2 1 0 2     6
11. Петер Кільдеманд (Данія) 3 1 0 в -     4
12. Андрій Кудряшов (Росія) 0 1 0 1 2     4
13. Адріан Мєдзінські (Польща) 1 1 2 0 -     4
14. Анджей Лебєдєв (Латвія) 0 в 1 2 0     3
15. Тобіаш Мусєляк (Польща) 2 с           2
16. Бьярне Педерсен (Данія) 1 0 0 1 0     2
17. Роланд Ковакс (Угорщина) 0 1 0 1 0     2

Позаїздно:

1. Логачов Беллего Педерсен Ковакс
2. Кільдеманд Томсен Мєдзінські Лебєдєв
3. Мілік Єнсен Пшедпельські Кудряшов
4. Лагута Ворина Смектала Павліч
5. Єнсен Ворина Кільдеманд Педерсен
6. Томсен Смектала Кудряшов Логачов (п/в)
7. Лагута Пшедпельські Ковакс Лебєдєв (п/в)
8. Беллего Мілік Мєдзінські Павліч
9. Томсен Пшедпельські Павліч Педерсен
10. Лагута Мілік Логачов Кільдеманд
11. Єнсен Мєдзінські Смектала Ковакс
12. Беллего Ворина Лебєдєв Кудряшов
13. Мілік Кудряшов Педерсен Смектала
14. Ворина Пшедпельські Логачов Мєдзінські
15. Павліч Кудряшов Ковакс Кільдеманд (в)
16. Лагута Єнсен Беллего Томсен
17. Лагута Мусєляк Кудряшов Педерсен
18. Єнсен Павліч Логачов Лебєдєв
19. Ворина Томсен Мілік Ковакс
20. Беллего Смектала Пшедпельські Мусєляк (с)
Півфінал:
21. Беллего Мілік Ворина Томсен (в)
Фінал:
22. Лагута Беллего Мілік Єнсен

Відео:

Календар змаганнь:
27.04 Півфінал 1 Горічан (Хорватія)
27.04 Півфінал 2 Познань (Польща)
02.05 Півфінал 3 Рівне (Україна)
01.05 Півфінал 4 Кршко (Словенія)
25.05 Челлендж Надьхалаш (Угорщина)
13.07 Фінал 1 Гюстров (Німеччина)
27.07 Фінал 2 Торунь (Польща)
10.08 Фінал 3 Воєнс (Данія)
28.09 Фінал 4 Хожув (Польща)

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: SEC |
 
Переглядів: 551 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти