Переклад

Статистика




Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Октябрь » 1 » Грег Хенкок виграв другий етап Speedway Diamond Cup
15:40
Грег Хенкок виграв другий етап Speedway Diamond Cup

   29 вересня у шведській Моталі, відбувся другий етап Speedway Diamond Cup, в якому перемогу здобув американець Грег Хенкок.

 

 

   У фіналі А Грег Хенкок переміг датчанина Нільса Крістіана Іверсена, шведа Лінуса Сундстрема та датчанина Андреаса Лягера.

Результати:

1. Грег Хенкок (США) 2 3 2 3 3       3 13
2. Нільс Крістіан Іверсен (Данія) 3 3 0 3 3       2 12
3. Лінус Сундстрем (Швеція) 3 3 3 3 2       1 14
4. Андреас Лягер (Данія) 1 1 2 3 3       0 10
5. Йонас Давідссон (Швеція) 0 1 3 2 2     3   8
6. Кім Нільссон (Швеція) 3 0 1 1 3     2   8
7. Олівер Бернтцон (Швеція) 1 3 1 1 2     1   8
8. Томаш Гапінські (Польща) 2 1 3 2 0     0   8
9. Давід Беллего (Франція) 2 2 0 2 1   3     7
10. Кристіан Пєщек (Польща) 0 2 3 1 1   2     7
11. Якуб Ямруг (Польща) 1 2 2 0 1   1     6
12. Антон Карлссон (Швеція) 3 0 2 0 2   0     7
13. Людвіг Ліндгрен (Швеція) 1 0 1 2 0 3       4
14. Вадим Тарасєнко (Росія) 0 2 1 1 1 2       5
15. Едвард Мазур (Польща) 2 1 0 0 0 -       3
16. Йохан Єнсен (Швеція) 0 0 0 в - -       0

Позаїздно:

1. Сундстрем Беллего Ліндгрен Давідссон
2. Карлссон Мазур Ямруг Єнсен
3. Іверсен Хенкок Лягер Пєщек
4. Нільссон Гапінські Бернтцон Тарасєнко
5. Іверсен Тарасєнко Мазур Ліндгрен
6. Бернтцон Пєщек Давідссон Єнсен
7. Сундстрем Ямруг Лягер Нільссон
8. Хенкок Беллего Гапінські Карлссон
9. Гапінські Лягер Ліндгрен Єнсен
10. Давідссон Хенкок Нільссон Мазур
11. Сундстрем Карлссон Бернтцон Іверсен
12. Пєщек Ямруг Тарасєнко Беллего
13. Хенкок Ліндгрен Бернтцон Ямруг
14. Лягер Давідссон Тарасєнко Карлссон
15. Сундстрем Гапінські Пєщек Мазур
16. Іверсен Беллего Нільссон Єнсен (п/в)
17. Нільссон Карлссон Пєщек Ліндгрен
18. Іверсен Давідссон Ямруг Гапінські
19. Хенкок Сундстрем Тарасєнко  
20. Лягер Бернтцон Беллего Мазур
Фінал D:
21. Ліндгрен Тарасєнко    
Фінал C:
22. Беллего Пєщек Ямруг Карлссон
Фінал B:
23. Давідссон Нільссон Бернтцон Гапінські
Фінал A:
24. Хенкок Іверсен Сундстрем Лягер

Турнірна таблиця:

 

Сортсмен (країна) 1 2 Сума
1. Грег Хенкок (США) 45 100 145
2. Нільс Крістіан Іверсен (Данія) 40 80 120
3. Міхаель Єпсен Єнсен (Данія) 100 - 100
4. Лінус Сундстрем (Швеція) 32 60 92
5. Давід Беллего (Франція) 60 29 89
6. Гжегож Зенгота (Польща) 80 - 80
7. Кристіан Пєщек (Польща) 50 26 76
8. Томаш Гапінські (Польща) 24 32 56
9. Вадим Тарасєнко (Росія) 36 18 54
10. Якуб Ямруг (Польща) 29 24 53
11. Андреас Лягер (Данія) - 50 50
12. Йонас Давідссон (Швеція) - 45 45
13. Кім Нільссон (Швеція) - 40 40
14. Олівер Бернтцон (Швеція) - 36 36
15. Люк Бекер (США) 26 - 26
16. Антон Карлссон (Швеція) - 22 22
17. Стефан Трессарью (Франція) 22 - 22
18. Людвіг Ліндгрен (Швеція) - 20 20
19. Ніколас ВІсентін (Італія) 20 - 20
20. Едвард Мазур (Польща) - 16 16
21. Йохан Єнсен (Швеція) - 15 15

Календар змагань:

14.09 1 етап Ламот-Ландеррон (Франція)
29.09 2 етап Мотала (Швеція)
13.10 3 етап Кршко (Словенія)
14.10 4 етап Жешув (Польща)

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Особисті змаганя та турніри |
 
Переглядів: 232 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти