Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2010 » Май » 23 » Голлоб- переможець ГП Чехії. Сайфутдінов у лікарні (відео)
12:18
Голлоб- переможець ГП Чехії. Сайфутдінов у лікарні (відео)
Зірка польського спідвею Томаш Голлоб здобув перемогу на Гран-Прі Чехії, який відбувся вчора на празькому стадіоні «Маркета». Гонщик гожувської «Сталі» випередив у фіналі свого клубного колегу Нікі Педерсена, котрий зайняв другу позицію. Третю сходинку подіума посів ще один поляк Ярослав Хампель. Приємним сюрпризом стало потрапляння до кращої четвірки турніру шведа Магнуса «Зорро» Зеттерстрема, котрий в результаті здобув 11 пунктів і посів четверте місце.
 Вночі напередодні гонки над столицею Чеської Республіки пройшов дощ, що змусило організаторів готувати доріжку з урахуванням можливих опадів. Під час змагання гонщики відмічали її твердий та сухий стан. Це не могло не позначитися на характері гонки. Обгонів по зовнішній частині треку майже не було, так як їзда під бортом була неефективною. Вже після перших заїздів неозброєним оком було видно, де знаходиться робоча частина доріжки і схід з неї означає втрату позиції.
  Початок гонки не вказував на таке вдале завершення вечору для Томаша Голлоба. Найкращий польський гонщик був повільним на старті і не зовсім результативно боровся у першому віражі. Однак, від третьої серії заїздів все змінилося. Голлоб "потрапив" у налаштування мотоцикла і довів свою перевагу до логічного завершення, програвши лише раз у 19-му заїзді, коли стартував з найслабшої третьої доріжки.
 Вкрай невдало завершився вчорашній етап для російського гонщика Еміля Сайфутдінова. У 15-му заїзді при вході у другий віраж другого кола він зачепив заднє колесо мотоцикла Кріса «Бомбера» Харріса і на повній швидкості врізався у борт. Падіння виглядало дуже небезпечним.  Сайфутдінов останньої миті спромігся відділитися від мотоцикла і вдарився в огородження доріжки, яке на той момент не було прикрите надувним бортом, що піднявся від удару мотоцикла. Коментатори польського телебачення відмітили цей величезний недолік у системі безпеки трекових перегонів і підняли питання про необхідність її вдосконалення.
Росіянин спочатку навіть намагався самостійно підвестися, але потім попросив допомоги лікарів. Еміль залишив стадіон у кареті «швидкої» і був доставлений до місцевої лікарні.
 Попередній огляд підтвердив перелом лівої руки. Таким чином, лідер польської «Полонії» Бидгощ і російської «Турбіни» Балаково вибув на деякий час із боротьби. Бажаємо йому скорішого одужання і повернення на  трек. ДИВИТИСЬ ВІДЕОПОВТОР ЕПІЗОДУ
 Неприємний випадок трапився у першому півфінальному заїзді, коли Томаш Голлоб гостро атакував Андреаса Йонссона, результатом чого стало падіння шведа. Після перегляду відеоповторів головний суддя змагань із повторного старту виключив Йонссона. Андреас був дуже здивований таким рішенням і постійно твердив, що це, мабуть, жарт. ДИВИТИСЬ ВІДЕОПОВТОР ЕПІЗОДУ.
 Наступний етап серії Гран-Прі відбудеться 5 червня у Копенгагені.