Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2019 » Май » 27 » Гліб Чугунов виграв третій півфінал ОЧСЮ
15:10
Гліб Чугунов виграв третій півфінал ОЧСЮ

   25 травня у польському Кракові, відбувся третій півфінал особистого чемпіонату світу серед юніорів, в якому перемогу здобув росіянин Гліб Чугунов.

 

 

     Друге місце посів поляк Віктор Лампарт, який у додатковому заїзді переміг датчанина Патріка Хансена та поляка Рафала Карчмаржа.

     Червоноградець Андрій Розалюк здобув сім пунктів та посів дев`яте міісце.

Результати:

1. Гліб Чугунов (Росія) 3 3 3 3 3     15
2. Віктор Лампарт (Польща) 3 2 3 2 3   3 13
3. Патрік Хансен (Данія) 2 3 2 3 3   2 13
4. Рафал Карчмарж (Польща) 3 3 2 3 2   1 13
                 
5. Філіп Хєльмланд (Швеція) 2 2 3 2 2     11
6. Джордан Стьюарт (Австралія) 1 1 2 3 3     10
7. Олег Міхайлов (Латвія) 2 2 1 2 2     9
8. Девіс Курміс (Латвія) 3 0 1 1 2     7
9. Андрій Розалюк (Україна) 1 3 0 2 1     7
10. Джек Томас (Велика Британія) 2 2 0 1 1     6
11. Філіп Хеллстрем-Бенгс (Швеція) 1 1 3 п 0     5
12. Ніклас Сайріо (Фінляндія) 1 0 2 1 0     4
13. Нільс Олівер Вессел (Німеччина) 0 1 1 0 1     3
14. Патрік Мікель (Чехія) 0 1 0 1 1     3
15. Андрей Попа (Румунія) 0 0 1 0 0     1
16. Денніс Фазекас (Угорщина) 0 0 0 0 0     0
17. Міхал Грухальські (Польща)               нс
18. Віктор Трофімов (Польща)               нс

Позаїздно:

1. Чугунов Хансен Стьюарт Попа
2. Лампарт Міхайлов Бенгс Вессел
3. Карчмарж Хєльмланд Розалюк Фазекас
4. Курміс Томас Сайріо Мікель
5. Хансен Міхайлов Мікель Фазекас
6. Карчмарж Лампарт Стьюарт Сайріо
7. Розалюк Томас Вессел Попа
8. Чугунов Хєльмланд Бенгс Курміс
9. Лампарт Хансен Курміс Розалюк
10. Хєльмланд Стьюарт Міхайлов Томас
11. Бенгс Сайріо Попа Фазекас
12. Чугунов Карчмарж Вессел Мікель
13. Хансен Хєльмланд Сайріо Вессел
14. Стьюарт Розалюк Мікель Бенгс
15. Карчмарж Міхайлов Курміс Попа
16. Чугунов Лампарт Томас Фазекас
17. Хансен Карчмарж Томас Бенгс
18. Стьюарт Курміс Вессел Фазекас
19. Лампарт Хєльмланд Мікель Попа
20. Чугунов Міхайлов Розалюк Сайріо
Додатковий заїзд за 2 місце:
21. Лампарт Хансен Карчмарж  

Календар змаганнь:

25.05 Півфінал 1 Пардубіце (Чехія)
25.05 Півфінал 2 Штральсунд (Німеччина)
25.05 Півфінал 3 Краків (Польща)
22.06 Фінал 1 Люблін (Польща)
14.09 Фінал 2 Гюстров (Німеччина)
4.10 Фінал 3 Пардубіце (Чехія)

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 436 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти