Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Июнь » 18 » Глеб Чугунов виграв другий півфінал ОЧСЮ у Ветланді
11:50
Глеб Чугунов виграв другий півфінал ОЧСЮ у Ветланді

   16 червня у шведській Ветланді, відбувся другий півфінал до особистого чемпіонату світу серед юніорів, в якому перемогу здобув росіянин Глеб Чугунов.

 

 

       Після основної серії заїздів у трійки лідерів було порівну очок, тож довелося провести додатковий заїзд за 1 місце, в якому Глеб Чугунов переміг британця Даніеля Бевлі та поляка Домініка Куберу. Також, путівку до фіналу виборов датчанин Фредерік Якобсен.

Результати:

1. Глеб Чугунов (Росія) 1 3 3 3 3 3   13
2. Даніель Бевлі (Велика Британія) 3 2 3 2 3 2   13
3. Домінік Кубера (Польща) 3 3 1 3 3 1   13
4. Фредерік Якобсен (Данія) 3 1 2 3 3     12
                 
5. Філіп Хєльмланд (Швеція) 3 3 1 2 2     11
6. Йоель Клінг (Швеція) 2 2 2 3 2     11
7. Люк Бекер (США) с 1 3 2 1     7
8. Йонас Єппесен (Данія) д 2 3 1 1     7
9. Домінік Мойсер (Німеччина) 0 3 2 1 0     6
10. Натан Грівс (Велика Британія) 2 0 1 2 1     6
11. Антон Карлссон (Швеція) 0 1 2 0 2     5
12. Лассе Фредріксен (Норвегія) 2 0 1 1 1     5
13. Девіс Курміс (Латвія) 1 2 0 1 0     4
14. Кай Томпсон (Австралія) 1 1 0 0 2     4
15. Крістоффер Селвін (Швеція) 2             2
16. Хенрі Ахльбом (Фінляндія) 1 0 0 д 0     1
17. Елвіс Авгуцевіч (Латвія) 0 0 0 0 0     0
18. Вільям Бйорлінг (Швеція)               нс

Позаїздно:

1. Якобсен Грівс Томпсон Карлссон
2. Хєльмланд Селвін Ахльбом Авгуцевіч
3. Бевлі Фредріксен Чугунов Мойсер
4. Кубера Клінг Курміс Єппесен (д)
5. Чугунов Клінг Карлссон Ахльбом
6. Кубера Бевлі Бекер Грівс
7. Хєльмланд Єппесен Якобсен Фредріксен
8. Мойсер Курміс Томпсон Авгуцевіч
9. Бекер Карлссон Фредріксен Курміс
10. Єппесен Мойсер Грівс Ахльбом
11. Чугунов Якобсен Кубера Авгуцевіч
12. Бевлі Клінг Хєльмланд Томпсон
13. Кубера Хєльмланд Мойсер Карлссон
14. Клінг Грівс Фредріксен Авгуцевіч
15. Якобсен Бевлі Курміс Ахльбом (д)
16. Чугунов Бекер Єппесен Томпсон
17. Бевлі Карлссон Єппесен Авгуцевіч
18. Чугунов Хєльмланд Грівс Курміс
19. Якобсен Клінг Бекер Мойсер
20. Кубера Томпсон Фредріксен Ахльбом
Заїзд за 1 місце:
21. Чугунов Бевлі Кубера  

Календар змаганнь:

16.06 Півфінал 1 Ліберці (Чехія)
16.06 Півфінал 2 Ветланда (Швеція)
16.06 Півфінал 3 Равіч (Польща)
29.06 Фінал 1 Даугавпілс (Латвія)
22.07 Фінал 2 Лешно (Польща)
28.09 Фінал 3 Пардубіце (Чехія)

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Особисті змаганя та турніри |
 
Переглядів: 175 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти