12 квітня відбулися два спаринги у Польщі, в яких Островія Острув приймала ГКМ Грудзьондз, а ПСЖ Познань - Старт Гнєзно.
Островія Острув на власному треці поступилася ГКМу Грудзьондз 34:55. Лідером серед господарів був Ніколай Кліндт (7). А найбільше пунктів серед гостей привіз Пшемислав Павліцькі (13+2).
Островія Острув |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
9. Бьярне Педерсен |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
|
|
6+2 |
10. Патрик Дольний |
3 |
2 |
- |
1 |
|
|
|
6+1 |
11. Каміль Бжозовські |
0 |
- |
3 |
2 |
д |
|
|
5 |
12. Ренат Гафуров |
2 |
1 |
- |
- |
|
|
|
3 |
13. Ніколай Кліндт |
2 |
1 |
2 |
2 |
|
|
|
7 |
14. Марцель Студзінські |
д |
0 |
1 |
2 |
|
|
|
3+1 |
15. Каміль Новацькі |
1 |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
2 |
16. Збігнєв Сухецькі |
д |
0 |
2 |
|
|
|
|
2 |
17. Нікодем Бартох |
0 |
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ГКМ Грудзьондз |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
1. Антоніо Ліндбек |
2 |
2 |
3 |
3 |
|
|
|
10+1 |
2. Каї Хукенбек |
п |
- |
3 |
- |
- |
|
|
3 |
3. Кшиштоф Бучковські |
1 |
3 |
3 |
3 |
д |
|
|
10 |
4. Пшемислав Павліцькі |
3 |
2 |
2 |
3 |
3 |
|
|
13+2 |
5. Артем Лагута |
3 |
3 |
- |
- |
|
|
|
6 |
6. Каміль Вєчорек |
2 |
0 |
0 |
д |
|
|
|
2+1 |
7. Давід Вавжиняк |
3 |
1 |
1 |
0 |
|
|
|
5+1 |
8. Роман Лахбаум |
0 |
1 |
2 |
0 |
3 |
|
|
6 |
У другому спарингу ПСЖ Познань поступилася Старту Гнєзно 36:53. Лідерами серед господарів були Міхал Лопачевські (7+1) та Володимир Бородулін (7). А серед гостей найкраще виступили Олівер Бернтцон (10+2) та Юріца Павліч (10).
ПСЖ Познань |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
9. Марцель Кайзер |
д |
1 |
д |
д |
3 |
|
|
4 |
10. Павел Лагута |
2 |
3 |
1 |
3 |
|
|
|
9 |
11. Володимир Бородулін |
0 |
3 |
2 |
2 |
|
|
|
7 |
12. Матеуш Боровіч |
3 |
д |
0 |
3 |
|
|
|
6 |
13. Міхал Лопачевські |
2 |
1 |
2 |
2 |
0 |
|
|
7+1 |
14. Деніс Зєлінські |
1 |
0 |
д |
1 |
|
|
|
2 |
15. Матеуш Адамчевські |
д |
д |
1 |
д |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Старт Гнєзно |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
1. Марцин Новак |
3 |
2 |
- |
3 |
|
|
|
8 |
2. Мірослав Яблонські |
д |
1 |
д |
д |
|
|
|
1 |
3. Адріан Гала |
2 |
2 |
3 |
- |
|
|
|
7+1 |
4. Олівер Бернтцон |
1 |
3 |
2 |
1 |
3 |
|
|
10+2 |
5. Юріца Павліч |
3 |
2 |
3 |
2 |
|
|
|
10 |
6. Норберт Краковяк |
2 |
0 |
1 |
1 |
|
|
|
4+2 |
7. Даміан Сталковські |
3 |
1 |
1 |
|
|
|
|
5 |
8. Максиміліан Богдановіч |
3 |
1 |
2 |
2 |
|
|
|
8+1 |
Юра "YuriyMushyn" Мушинський
speedway-rivne.at.ua
|