Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Август » 18 » FOGO POWER - чемпіон SBP 2017. Monster Energy виграє етап (ВІДЕО)
13:40
FOGO POWER - чемпіон SBP 2017. Monster Energy виграє етап (ВІДЕО)

  17 серпня у польському Гнєзно, відбувся перенесений другий етап Speedway Best Pairs, в якому перемогу здобула команда Monster Energy.

 

 

      Друге місце посіла команда Fogo Power. А третьою була команда Nice Racing.

       Тож, після трьох етапів чемпіоном Speedway Best Pairs 2017 стала команда Fogo Power. Срібло завоювала команда Boll Team, а бронза дісталася команді Monster Energy.

Результати:

Monster Energy                 26
5. Кріс Холдер 3 0 2 1 2 1   1 9+2
6. Таї Воффінден 2 3 3 3 3 3   2 17+1
                   
Fogo Power                 24
3. Бартош Змарзлік 2 2 3 2 п 3 3 0 12+1
4. Пшемислав Павліцькі 3 1 2 1 3 2 2 3 12+3
16. Адам Скурніцькі                 нс
                   
Nice Racing                 18
1. Артем Лагута 1 3 1 3 1 2 0   11+1
2. Антоніо Ліндбек 0 с - - 3 3 1   6
15. Кшиштоф Каспжак 0 1             1
                   
Boll Team                 18
9. Мірослав Яблонські 2 1 3 0 - 0     6
10. Каспер Ворина 1 3 1 3 2 2     12+1
19. Глеб Чугунов 0               0
                   
Eko-Dir                 17
11. Томаш Єнджеяк 0 1 0 0 1 1     3+1
12. Анджей Лебєдєв 3 2 2 2 2 3     14
                   
Trans MF                 14
13. Мартін Смолінські 1 0 0 1 1 д     3
14. Леон Мадсен 2 3 2 3 0 1     11
                   
City Taem                 9
7. Каї Хукенбек 1 2 1 2 1 2     9
8. Ерік Рісс 0 0 0 0 -       0
18. Тобіас Кронер д 0             0

Позаїздно:

1. Пш.Павліцькі Змарзлік Лагута Ліндбек
2. Холдер Воффінден Хукенбек Рісс
3. Лебєдєв Яблонські Ворина Єнджеяк
4. Лагута Мадсен Смолінські Ліндбек (с)
5. Воффінден Змарзлік Пш.Павліцькі Холдер
6. Ворина Хукенбек Яблонські Рісс
7. Мадсен Лебєдєв Єнджеяк Смолінські
8. Воффінден Холдер Лагута Каспжак
9. Змарзлік Пш.Павліцькі Хукенбек Рісс
10. Яблонські Мадсен Ворина Смолінські
11. Лагута Лебєдєв Каспжак Єнджеяк
12. Ворина Змарзлік Пш.Павліцькі Яблонські
13. Воффінден Лебєдєв Холдер Єнджеяк
14. Мадсен Хукенбек Смолінські Рісс
15. Ліндбек Ворина Лагута Чугунов
16. Пш.Павліцькі Лебєдєв Єнджеяк Змарзлік (п)
17. Воффінден Холдер Смолінські Мадсен
18. Ліндбек Лагута Хукенбек Кронер (д)
19. Змарзлік              Павліцькі               Мадсен Смолінські (д)
20. Воффінден Ворина Холдер                Яблонські            
21. Лебєдєв Хукенбек Єнджеяк Рісс
Півфінал:
22. Змарзлік Пш.Павліцькі Ліндбек Лагута
Фінал:
23. Пш.Павліцькі Воффінден Холдер Змарзлік

ВІДЕО:

Турнірна таблиця:

M Команда I II III Сума
1 Fogo Power 10 8 10 28
2 Boll Team 8 4 8 20
3 Monster Energy  6 10 1 17
4 Nice Racing 4 6 4 14
5 Eko-Dir  3 3 6 12
6 Trans MF  1 2 3 6
7 City Team 2 1 2 5

Календар змаганнь:

25.03 1 етап Торунь (Польща)
17.08 2 етап Гнєзно (Польща)
25.05 3 етап Ландсхут (Німеччина)

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Інші види спідвею |
 
Переглядів: 171 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти