16 липня відбулися два перенесені матчі другого туру польської Екстраліги, в яких РОВ Рибнік приймав Спарту Вроцлав, а ГКМ Грудзьондз - Сталь Гожув.
У першому матчі РОВ Рибнік на власному треці зїздив у нічию зі Спартою Вроцлав 45:45 (79:101), але бонус поїхав у Вроцлав. Серед господарів найкраще виступив Макс Фрік (10+1). А лідером гостей був Анджей Лебєдєв (13+2).
РОВ Рибнік |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
9. Фредрік Ліндгрен |
2 |
0 |
2 |
1 |
1 |
|
|
6 |
10. Даміан Балінські |
1 |
1 |
д |
- |
|
|
|
2+1 |
11. Макс Фрік |
3 |
2 |
3 |
0 |
2 |
|
|
10+1 |
12. Тобіаш Мусєляк |
с |
3 |
1 |
3 |
0 |
|
|
7 |
13. Рорі Шлейн |
3 |
в |
1 |
1 |
2 |
|
|
7+1 |
14. Каспер Ворина |
2 |
1 |
3 |
2 |
1 |
|
|
9+1 |
15. Роберт Хмєль |
3 |
1 |
0 |
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Спарта Вроцлав |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
1. Таї Воффінден |
3 |
1 |
3 |
2 |
1 |
|
|
10+1 |
2. Шимон Вожняк |
0 |
0 |
- |
- |
- |
|
|
0 |
3. Мацей Яновські |
2 |
2 |
1 |
3 |
3 |
|
|
11 |
4. Вацлав Мілік |
0 |
1 |
3 |
0 |
|
|
|
4 |
5. Анджей Лебєдєв |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
3 |
|
13+2 |
6. Максим Драбік |
1 |
3 |
0 |
3 |
д |
|
|
7 |
7. Оскар Бобер |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
0 |
Другий матч завершився перемогою ГКМ Грудзьондза над Сталю Гожув 49:41 (84:95). Бонус поїхав до Гожува. Господарів до перемоги повели Кшиштоф Бучковські (11) та Артем Лагута (11). А лідером серед гостей був Бартош Змарзлік (15).
ГКМ Грудзьондз |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
9. Антоніо Ліндбек |
3 |
2 |
3 |
1 |
0 |
|
|
9+2 |
10. Кристіан Пєщек |
0 |
3 |
2 |
1 |
2 |
|
|
8+1 |
11. Кшиштоф Бучковські |
3 |
2 |
2 |
3 |
1 |
|
|
11 |
12. Рафал Оконєвські |
2 |
с |
в |
2 |
|
|
|
4+1 |
13. Артем Лагута |
2 |
3 |
3 |
3 |
в |
|
|
11 |
14. Каміль Вєчорек |
2 |
0 |
1 |
|
|
|
|
3+1 |
15. Майк Тшенсьок |
3 |
0 |
п |
0 |
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Сталь Гожув |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
1. Нільс Крістіан Іверсен |
1 |
3 |
2 |
2 |
0 |
2 |
|
10+2 |
2. Пшемислав Павліцькі |
2 |
1 |
1 |
0 |
|
|
|
4+1 |
3. Кшиштоф Каспжак |
1 |
1 |
1 |
- |
3 |
|
|
6+1 |
4. Мартін Вацулік |
0 |
2 |
0 |
- |
1 |
|
|
3 |
5. Бартош Змарзлік |
3 |
1 |
3 |
2 |
3 |
3 |
|
15 |
6. Хуберт Чернявські |
в |
0 |
0 |
|
|
|
|
0 |
7. Алан Щотка |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
3 |
Турнірна таблиця:
M |
Команда |
Г |
Б |
Пкт |
В |
Н |
П |
+/- |
1 |
Спарта Вроцлав |
10 |
3 |
18 |
7 |
1 |
2 |
+69 |
2 |
Сталь Гожув |
10 |
3 |
16 |
6 |
1 |
3 |
+46 |
3 |
Унія Лєшно |
10 |
2 |
16 |
7 |
0 |
3 |
+74 |
4 |
Фалубаз Зелена Гура |
9 |
1 |
14 |
6 |
1 |
2 |
+10 |
5 |
РОВ Рибнік |
10 |
1 |
8 |
3 |
1 |
6 |
-24 |
6 |
Влукняж Ченстохова |
10 |
0 |
7 |
3 |
1 |
6 |
-70 |
7 |
ГКМ Грудзьондз |
9 |
1 |
6 |
2 |
1 |
6 |
-55 |
8 |
КС Торунь |
10 |
0 |
4 |
2 |
0 |
8 |
-50 |
Юра "YuriyMushyn" Мушинський
speedway-rivne.at.ua
|