22 квітня відбувся третій тур польської Екстраліги, в якому Унія Тарнув примала КС Торунь.
Унія Тарнув на власному треці перемогла КС Торунь 51:39. Господарів до перемоги повели Нікі Педерсен (13+2) та Кеннет Бьєрре (12+2). А серед гостей найкраще виступив Даніель Качмарек (11).
Унія Тарнув |
|
|
|
|
|
|
51 |
9. Нікі Педерсен |
2 |
2 |
3 |
3 |
3 |
|
13+2 |
10. Артур Мрочка |
3 |
3 |
0 |
2 |
0 |
|
8 |
11. Петер Кільдеманд |
0 |
- |
- |
- |
|
|
0 |
12. Якуб Ямруг |
3 |
0 |
3 |
2 |
2 |
|
10+1 |
13. Кеннет Бьєрре |
3 |
3 |
3 |
1 |
2 |
|
12+2 |
14. Каспер Конєчний |
1 |
0 |
0 |
|
|
|
1 |
15. Патрик Рольніцькі |
д |
1 |
0 |
|
|
|
1 |
16. Віктор Кулаков |
3 |
1 |
2 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
КС Торунь |
|
|
|
|
|
|
39 |
1. Павел Пшедпельські |
1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
3+2 |
2. Нільс Крістіан Іверсен |
0 |
2 |
2 |
3 |
1 |
1 |
9 |
3. Джейсон Дойл |
2 |
2 |
1 |
0 |
|
|
5+1 |
4. Кріс Холдер |
1 |
1 |
2 |
1 |
0 |
0 |
5+2 |
5. Руне Холта |
2 |
1 |
в |
1 |
|
|
4 |
6. Даніель Качмарек |
3 |
0 |
2 |
3 |
3 |
|
11 |
7. Ігор Копец-Собчинські |
2 |
0 |
- |
|
|
|
2+1 |
8. Джек Холдер |
0 |
|
|
|
|
|
0 |
Позаїздно:
1. Мрочка |
Педерсен |
Пшедпельські |
Іверсен |
2. Качмарек |
Собчинські |
Конєчний |
Рольніцькі (д) |
3. Ямруг |
Дойл |
Холдер |
Кільдеманд |
4. Бьєрре |
Холта |
Рольніцькі |
Собчинські |
5. Кулаков |
Іверсен |
Пшедпельські |
Ямруг |
6. Бьєрре |
Дойл |
Холдер |
Конєчний |
7. Мрочка |
Педерсен |
Холта |
Качмарек |
8. Бьєрре |
Іверсен |
Пшедпельські |
Рольніцькі |
9. Педерсен |
Холдер |
Дойл |
Мрочка |
10. Ямруг |
Качмарек |
Кулаков |
Холта (в) |
11. Іверсен |
Мрочка |
Бьєрре |
Дойл |
12. Качмарек |
Кулаков |
Холдер |
Конєчний |
13. Педерсен |
Ямруг |
Холта |
Холдер |
14. Качмарек |
Ямруг |
Іверсен |
Мрочка |
15. Педерсен |
Бьєрре |
Іверсен |
Холдер |
Результати інших матчів:
ГКМ Грудзьондз |
28:62 |
Унія Лєшно |
Фалубаз Зелена Гура |
44:46 |
Влукняж Ченстохова |
парта Вроцлав |
54:36 |
Сталь Гожув |
ВІДЕО:
Фалубаз Зелена Гура - Влукняж Ченстохова
Спарта Вроцлав - Сталь Гожув
Турнірна таблиця:
M |
Команда |
Г |
Б |
Пкт |
В |
Н |
П |
+/- |
1. |
Унія Лєшно |
3 |
0 |
5 |
2 |
1 |
0 |
+40 |
2. |
Влукняж Ченстохова |
3 |
0 |
5 |
2 |
1 |
0 |
+20 |
3. |
Унія Тарнув |
3 |
0 |
4 |
2 |
0 |
1 |
-2 |
4. |
Спарта Вроцлав |
3 |
0 |
3 |
1 |
1 |
1 |
+14 |
5. |
Сталь Гожув |
3 |
0 |
2 |
1 |
0 |
2 |
-5 |
6. |
Фалубаз Зелена Гура |
3 |
0 |
2 |
1 |
0 |
2 |
+10 |
7. |
КС Торунь |
3 |
0 |
2 |
1 |
0 |
2 |
-27 |
8. |
ГКМ Грудзьондз |
3 |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
-50 |
Юра "YuriyMushyn" Мушинський
speedway-rivne.at.ua
|