Пользователей: 0

Головна » 2009 » Октябрь » 18 » Джейсон Крамп- чемпіон світу!
12:55
Джейсон Крамп- чемпіон світу!
Вчора у  польському м.Бидгощ Джейсон Крамп втретє завоював звання чемпіона світу зі спідвею, а переможцем останнього етапу циклу Гран-Прі 2009 року став Нікі Педерсен. У фіналі данець переміг Лі Адамса та Себастьяна Уламека, котрі прощаються з турнірами ГП. Останнім на лінії фінішу був Руне Холта. Тим самим, норвежець з польським паспортом забронював собі місце серед кращих гонщиків світу на наступний сезон. Срібну медаль особистого чемпіонату світу виборов Томаш Голлоб, випередивши в генеральній класифікації на 5 очок Еміля Сайфутдінова, котрому дісталась бронзова медаль. Нагадаємо, що росіянин в своєму дебютному сезоні виграв три етапи Гран-Прі, а один навіть з «комплектом» пунктів, що вдавалось не багатьом гонщикам.
  На протязі цілого тижня організатори боролись з несприятливими погодними умовами, щоб привести доріжку до нормального стану. Цьому мав сприяти її твердий стан, через що в суботніх змаганнях було небагато обгонів. Зазвичай, все вирішував старт і боротьба в першому віражі.
  Вже після другої серії заїздів було відомо, що титул чемпіона світу черговий раз дістанеться  Джейсону Крампу. Щасливим для 34-річного австралійця став тринадцятий заїзд, в якому він офіційно оформив чемпіонство, перемігши Нікі Педерсена, Еміля Сайфутдінова та Фредріка Ліндгрена. Перший з привітаннями до Джейсона підбіг Томаш Голлоб, а трохи пізніше те ж саме зробив і минулорічний чемпіон Нікі Педерсен.
  Дуже емоційним видався другий півфінальний заїзд, в якому результатом гострої боротьби між Педерсеном та Голлобом було падіння поляка. Головний суддя змагань Ентоні Стіл допустив до повторного старту всіх чотирьох гонщиків. У перезаїзді знову дійшло до контакту між вищеназваними спортсменами. Данець легко зачепив поляка, після чого той емоційно протестував, стоячи на середині доріжки під час заїзду. Цього разу арбітр прийняв рішення про виключення Голлоба із повторного старту. Таким чином, мрії чемпіона Польщі про восьму перемогу в Бидгощі за свою кар`єру виступів у циклі ГП були зруйновані.
  У "Великому Фіналі" несподіванки не трапилось. Після боротьби з Лі Адамсом тріумфував Нікі Педерсен. Задоволеними своїми виступами у суботньому турнірі можуть бути Себастьян Уламек та Руне Холта, хоча на подіум потрапив лише перший з них. Норвежець з польським паспортом вдало скористався слабими виступами Ханса Андерсена та Фредріка Ліндгрена і втримався в чільній вісімці циклу Гран-Прі, що гарантує йому місце постійного учасника змагань на наступний рік.