Переклад

Статистика




Онлайн всего: 7
Гостей: 6
Пользователей: 1

YuriyMushyn
Головна » 2018 » Апрель » 11 » Домінік Кубера виграє у Гданську
15:20
Домінік Кубера виграє у Гданську

   10 квітня у Гданську, відбулася друга кваліфікація до Золотого Шолому, в якій перемогу здобув Домінік Кубера

 

 

      Друге місце посів Давід Лампарт, а третім був Кшиштоф Бучковські. Також до фіналу потрапив Оскар Файфер.

      Фінал відбудеться 19 квітня у місті Піла.

Результати:

1. Домінік Кубера (Унія Лєшно) 1 2 3 3 3     12
2. Давід Лампарт (Мотор Люблін) 2 3 2 3 2     12
3. Кшиштоф Бучковські (ГКМ Грудзьондз) 2 2 2 3 2 3   11
4. Оскар Файфер (Вибжеже Гданськ) 0 3 2 3 3 2   11
                 
5. Кристіан Пєщек (Фалубаз ЗГ) 1 2 3 2 3 1   11
6. Каспер Гомульські (Фалубаз ЗГ) 3 1 3 2 2 0   11
7. Міхал Щепаняк (Вибжеже Гданськ) 3 1 2 0 3     9
8. Якуб Ямруг (Унія Тарнув) 2 3 3 1 в     9
9. Павел Пшедпельські (КС Торунь) 3 3 1 0 д     7
10. Шимон Вожняк (Сталь Гожув) 3 0 1 1 1     6
11. Мірослав Яблонські (Старт Гнєзно) 2 1 1 1 1     6
12. Домінік Коссаковські (Вибжеже Гданськ) 0 2 0 2 0     4
13. Марцин Єнджеєвські (Ванда Краків) 1 0 0 2 1     4
14. Ігор Копец-Собчинські (КС Торунь) 1 1 0 1 0     3
15. Віктор Лампарт (Мотор Люблін) 0 в 2         2
16. Томаш Гапінські (Полонія Піла) 0 д 1 д 1     2
17. Марцин Кощєльські (КС Торунь) 0 0           0
18. Артур Мрочка (Унія Тарнув) с в - - -     0

Позаїздно:

1. Щепаняк Бучковські Пєщек Файфер
2. Вожняк Яблонські Єнджеєвські Гапінські
3. Гомульські Лампарт Кубера Коссаковські
4. Пшедпельські Ямруг Собчинські Лампарт
5. Пшедпельські Коссаковські Щепаняк Вожняк
6. Ямруг Пєщек Гомульські Гапінські (д)
7. Файфер Кубера Собчинські Єнджеєвські
8. Лампарт Бучковські Яблонські Кощєльські
9. Кубера Щепаняк Гапінські Лампарт (в)
10. Пєщек Лампарт Вожняк Собчинські
11. Ямруг Файфер Яблонські Коссаковські
12. Гомульські Бучковські Пшедпельські Єнджеєвські
13. Лампарт Єнджеєвські Ямруг Щепаняк
14. Кубера Пєщек Яблонські Пшедпельські
15. Файфер Гомульські Вожняк Кощєльські
16. Бучковські Коссаковські Собчинські Гапінські  (д)
17. Щепаняк Гомульські Яблонські Собчинські
18. Пєщек Лампарт Єнджеєвські Коссаковські
19. Файфер Лампарт Гапінські  Пшедпельські (д)
20. Кубера Бучковські Вожняк Ямруг (в)
Додатковий заїзд:
21. Бучковські Файфер Пєщек Гомульські

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Особисті змаганя та турніри |
 
Переглядів: 175 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти