Переклад

Статистика




Онлайн всего: 7
Гостей: 6
Пользователей: 1

YuriyMushyn
Головна » 2018 » Май » 2 » Домінік Кубера виграє Бронзовий Шолом, Трофімов - четвертий (ВІДЕО)
14:00
Домінік Кубера виграє Бронзовий Шолом, Трофімов - четвертий (ВІДЕО)

  1 травня у місті Гнєзно, відбувся фінал Бронзового Шолому, в якому перемогу здобув Домінік Кубера.

 

 

      Друге місце посів Патрик Войдило, а третім був Віктор Лампарт. Віктор Трофімов через виключення посів четверте місце.

Результати:

1. Домінік Кубера (Унія Лєшно) 3 3 3 3 3 15
2. Патрик Войдило (Спарта Вроцлав) 3 2 3 3 2 13
3. Віктор Лампарт (Мотор Люблін) 2 1 3 3 3 12
4. Віктор Трофімов (Унія Лєшно) 1 3 3 в 3 10
5. Норберт Краковяк (Старт Гнєзно) 3 2 1 2 2 10
6. Пшемислав Ліжка (РОВ Рибнік) 2 3 2 0 2 9
7. Ігор Копец-Собчинські (КС Торунь) 1 2 1 3 0 7
8. Шимон Шлаудербах (Унія Лєшно) 3 0 1 2 1 7
9. Марцин Туровські (Вибжеже Гданськ) 2 1 0 2 2 7
10. Даміан Сталковські (Старт Гнєзно) 1 3 в 1 1 6
11. Ярослав Кживош (Колеяж Ополе) 0 1 2 2 в 5
12. Пьотр Пюро (Ванда Краків) 1 0 0 0 3 4
13. Кароль Жупінські (Вибжеже Гданськ) в 0 2 1 1 4
14. Пшемислав Гєра (Спарта Вроцлав) 2 1 в 0 1 4
15. Алан Щотка (Сталь Гожув) 0 2 0 1 0 3
16. Каміль Новацькі (Сталь Гожув) 0 0 2 1 в 3
17. Еміль Перонь (Мотор Люблін) 1         1
18. Якуб Міськовяк (Орел Лодзь)           нс

Позаїздно:

1. Войдило Гєра Пюро Щотка
2. Краковяк Ліжка Собчинські Кживош
3. Кубера Лампарт Трофімов Жупінські (в)
4. Шлаудербах Туровські Сталковські Новацькі
5. Кубера Краковяк Гєра Новацькі
6. Ліжка Войдило Лампарт Шлаудербах
7. Трофімов Собчинські Туровські Пюро
8. Сталковські Щотка Кживош Жупінські
9. Трофімов Ліжка Перонь Гєра (в)
10. Войдило Жупінські Краковяк Туровські
11. Кубера Кживош Шлаудербах Пюро
12. Лампарт Новацькі Собчинські Щотка
13. Собчинські Шлаудербах Жупінські Гєра
14. Войдило Кживош Новацькі Трофімов (в)
15. Лампарт Краковяк Сталковські Пюро
16. Кубера Туровські Щотка Ліжка
17. Лампарт Туровські Гєра Кживош (в)
18. Кубера Войдило Сталковські Собчинські
19. Пюро Ліжка Жупінські Новацькі (в)
20. Трофімов Краковяк Шлаудербах Щотка

ВІДЕО:

Календар змаганнь:

17.04 Півфінал 1 Люблін
17.04 Півфінал 2 Рибнік
1.05 Фінал Гнєзно

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 259 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти