Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Октябрь » 2 » Дмитро Мостовик виступив у Чехії
10:35
Дмитро Мостовик виступив у Чехії

  30 вересня у чеському Пардубіце, відбувся 43 турнір "Златої Стухи", в якому перемогу здобув чех Едуард Крчмар.

 

 

     Чех у фіналі переміг німця Міхаеля Хертеля, свого земляка Зденека Холуба, датчанина Патріка Хансена, шведа Александра Вентіна та поляка Матеуша Тондера.

     Червоноградець Дмитро Мостовик здобувши 6 пунктів не зміг вийти у півфінали. 

Результати:

Група 1        
1. Зденек Холуб (Чехія) 5 5 - 10
2. Патрік Хансен (Данія) 4 4 5 9
3. Річард Геєр (Німеччина) 3 2 4 7
4. Лукас Бауманн (Німеччина 2 3 2 5
5. Ярослав Кживош (Польща) 1 1 3 4
6. Ян Міхалік (Словаччина) 0 0 1 1
         
Група 2        
1. Александер Вентін (Швеція) п 5 5 10
2. Патрік Мікель (Данія) 5 3 д 8
3. Роберт Хмєль (Польща) 4 4 4 8
4. Ніклас Сайріо (Фінляндія) 2 2 3 5
5. Міке Якопетті (Італія) 3 в 2 5
6. Якуб Валковіч (Словаччина) 1 1 1 3
         
Група 3        
1. Едвард Крчмар (Чехія) 5 5 5 10
2. Матеуш Тондер (Польща) 4 4 0 8
3. Нік Скорья (Словенія) 3 0 4 7
4. Маттіа Ленардуззі (Італія) 2 3 3 6
5. Якоб Хоймарк (Данія) 1 2 1 3
6. Йозеф Новак (Чехія) д 1 2 3
         
Група 4        
1. Міхаель Хертель (Німеччина) 5 4 4 9
2. Філіп Хаєк (Чехія) 3 3 5 8
3. Міхал Скурла (Чехія) 2 5 3 8
4. Дмитро Мостовик (Україна) 4 2 0 6
5. Кеннет Йоргенсен (Данія) 1 с 2 3
6. Сінді Вебер (Німеччина) 0 1 1 2

Позаїздно:

1. Холуб Хансен Бауманн Кживош Міхалік  
2. Мікель Хмєль Якопетті Сайріо Валковіч Вентін (п)
3. Крчмар Тондер Скорья Ленардуззі Хоймарк Новак (д)
4. Хертель Мостовик Хаєк Скурла Йоргенсен Вебер
5. Холуб Хансен Бауманн Геєр Кживош Міхалік
6. Вентін Хмєль Мікель Сайріо Валковіч Якопетті (п/в)
7. Крчмар Тондер Ленардуззі Хоймарк Новак Скорья
8. Скурла Хертель Хаєк Мостовик Вебер Йоргенсен
9. Хансен Геєр Кживош Бауманн Міхалік  
10. Вентін Хмєль Сайріо Якопетті Валковіч Мікель
11. Крчмар Скорья Ленардуззі Новак Хоймарк Тондер
12. Хаєк Хертель Скурла Йоргенсен Вебер Мостовик

Півфінали:

Група 1        
1. Зденек Холуб (Чехія) 5 4 - 9
2. Міхаель Хертель (Німеччина) 4 5 - 9
3. Матеуш Тондер (Польща) 2 1 4 6
4. Патрік Мікель (Данія) 3 3 2 6
5. Міхал Скурла (Чехія) 0 0 5 5
6. Річард Геєр (Німеччина) 1 2 3 5
         
Група 2        
1. Патрік Хансен (Данія) 5 4 - 9
2. Едвард Крчмар (Чехія) 4 5 - 9
3. Александер Вентін (Швеція) 2 2 4 6
4. Нік Скорья (Словенія) 3 3 п 6
5. Роберт Хмєль (Польща) 0 0 5 5
6. Філіп Хаєк (Чехія) 1 1 3 4

Позаїздно:

13. Холуб Хертель Мікель Тондер Геєр Скурла
14. Хансен Крчмар Скорья Вентін Хаєк Хмєль
15. Хертель Холуб Мікель Геєр Тондер Скурла
16. Крчмар Хансен Скорья Вентін Хаєк Хмєль
17. Скурла Тондер Геєр Мікель    
18. . Хмєль Вентін Хаєк Скорья (п)    
Фінал:
19. Крчмар Хертель Холуб Хансен Вентін Тондер

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Особисті змаганя та турніри |
 
Переглядів: 195 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти