Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Июнь » 7 » Дмитро Мостовик виступить в особистому чемпіонаті світу серед юніорів
13:00
Дмитро Мостовик виступить в особистому чемпіонаті світу серед юніорів

   16 червня на треках чеського Ліберця, шведської Ветланди та польського Равічу,відбудуться півфінали до особистого чемпіонату світу серед юніорів. Червоноградець Дмитро Мостовик виступить на польській землі.

 

 

    У фінал виходить по 4 спортсмена з кожного півфіналу. 

Початок змаганнь: 16:00 за київським часом.

Ліберець (Чехія) 1 півфінал
1. Майк Якопетті (Австрія)
2. Патрік Мікель (Чехія)
3. Сандро Вассерман (Німеччина)
4. Гайтан Стелла (Франція)
5. Давід Пацалай (Словаччина)
6. Еміль Міллберг (Швеція)
7. Маттіа Ленардуззі (Італія)
8. Максим Драбік (Польща)
9. Ніклас Сайріо (Фінляндія)
10. Зак Вайткнехт (Велика Британія)
11. Патрик Хансен (Данія)
12. Лукас Алехандро Торресі (Аргентина) 
13. Філіп Хайєк (Чехія)
14. Даніель Качмарек (Польща)
15. Нік Скорья (Словенія)
16. Стівен Лабуйрі (Франція)
Резервні:
17. Павел Чермак (Чехія)
18. Франтішек Клєр (Чехія)

 

Початок змаганнь: 16:00 за київським часом.

Ветланда (Швеція) 2 півфінал
1. Антон Карлссон (Швеція)
2. Натан Грівс (Велика Британія)
3. Фредерік Якобсен (Данія)
4. Кай Томпсон (Австралія)
5. Хенрі Ахльбом (Фінляндія)
6. Люк Бекер (США)
7. Філіп Хєльмланд (Швеція)
8. Елвіс Авгуцевіч (Латвія)
9. Глеб Чугунов (Росія)
10. Даніель Бевлі (Велика Британія)
11. Лассе Фредріксен (Норвегія)
12. Домінік Мойсер (Німеччина)
13. Йоель Клінг (Швеція)
14. Домінік Кубера (Польща)
15. Йонас Єппесен (Данія)
16. Девіс Курміс (Латвія)
Резервні:
17. Крістоффер Селвін (Швеція)
18. Вільям Бйорлінг (Швеція)

Початок змаганнь: 17:00 за київським часом.

Равіч (Польща) 3 півфінал
1. Лукас Фєнхаге (Німеччина)
2. Томас Валладон (Франція)
3. Брок Ніколь (США)
4. Денніс Фазекас (Угорщина)
5. Бартош Смектала (Польща)
6. Александер Вентін (Швеція)
7. Даніель Шпіллер (Німеччина)
8. Йозеф Новак (Чехія)
9. Роберт Хмєль (Польща)
10. Роберт Ламберт (Велика Британія)
11. Дмитро Мостовик (Україна)
12. Андреас Лягер (Данія)
13. Павло Лагута (Росія)
14. Ян Квех (Чехія)
15. Джеймон Лідсі (Австралія)
16. Крістіан Тайсен (Данія)
Резервні:
17. Віктор Лампарт (Польща)
18. Себастіан Нєджвєдж (Польща)

 

Календар змаганнь:

16.06 Півфінал 1 Ліберці (Чехія)
16.06 Півфінал 2 Ветланда (Швеція)
16.06 Півфінал 3 Равіч (Польща)
29.06 Фінал 1 Даугавпілс (Латвія)
22.07 Фінал 2 Лешно (Польща)
28.09 Фінал 3 Пардубіце (Чехія)

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 226 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти