5 липня у чеському Пардубіце, відбувся перший півфінал кубка Європи серед юніорів до 19 років, в якому перемогу здобув поляк Шимон Шлаудербах.
А за друге місце провели додатковий заїзд, в якому датчанин Йонас Сейферт-Салк переміг латвійця Артема Трофімова. Також, додатковий заїзд був проведений за місце резервного у фіналі, в якому фін Тімі Салонен переміг угорця Денніса Фазекаса.
Українця Дмитра Мостовика не допустили до змаганнь через те, що тиждень тому йому виповнилося 20 років.
Результати:
1. Шимон Шлаудербах (Польща) |
2 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
14 |
2. Йонас Сейферт-Салк (Данія) |
2 |
3 |
2 |
3 |
3 |
|
3 |
13 |
3. Артем Трофімов (Латвія) |
3 |
3 |
1 |
3 |
3 |
|
2 |
13 |
4. Ян Квех (Чехія) |
3 |
3 |
2 |
2 |
2 |
|
|
12 |
5. Том Бреннан (Велика Британія) |
3 |
2 |
2 |
2 |
2 |
|
|
11 |
6. Алан Щотка (Польща) |
3 |
2 |
3 |
д |
1 |
|
|
9 |
7. Маттіа Ленардуззі (Італія) |
д |
1 |
3 |
3 |
2 |
|
|
9 |
8. Вілльям Бьорлінг (Швеція) |
2 |
2 |
3 |
1 |
1 |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Тімі Салонен (Фінляндія) |
1 |
2 |
1 |
2 |
1 |
3 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Денніс Фазекас (Угорщина) |
1 |
1 |
2 |
0 |
3 |
2 |
|
7 |
11. Енцо Дубернард (Франція) |
2 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
|
5 |
12. Андрей Попа (Румунія) |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
|
|
4 |
13. Міхал Данко (Словаччина) |
д |
0 |
0 |
1 |
2 |
|
|
3 |
14. Франтішек Клєр (Чехія) |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
|
2 |
15. Сінді Вебер (Німеччина) |
0 |
д |
0 |
0 |
1 |
|
|
1 |
16. Дмитро Мостовик (Україна) |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
нс |
Позаїздно:
1. Бреннан |
Салк |
Попа |
Данко (д) |
2. Квех |
Шлаудербах |
Фазекас |
Ленардуззі (д) |
3. Щотка |
Бьорлінг |
Салонен |
Вебер |
4. Трофімов |
Дубернард |
Клєр |
|
5. Квех |
Бреннан |
Клєр |
Вебер (д) |
6. Трофімов |
Щотка |
Ленардуззі |
Данко |
7. Салк |
Салонен |
Фазекас |
Дубернард |
8. Шлаудербах |
Бьорлінг |
Попа |
|
9. Ленардуззі |
Бреннан |
Салонен |
|
10. Бьорлінг |
Квех |
Дубернард |
Данко |
11. Шлаудербах |
Салк |
Трофімов |
Вебер |
12. Щотка |
Фазекас |
Попа |
Клєр |
13. Трофімов |
Бреннан |
Бьорлінг |
Фазекас |
14. Шлаудербах |
Салонен |
Данко |
Клєр |
15. Салк |
Квех |
Щотка (д) |
|
16. Ленардуззі |
Дубернард |
Попа |
Вебер |
17. Шлаудербах |
Бреннан |
Щотка |
Дубернард |
18. Фазекас |
Данко |
Вебер |
|
19. Салк |
Ленардуззі |
Бьорлінг |
Клєр |
20. Трофімов |
Квех |
Салонен |
Попа |
Заїзд за 9 місце: |
21. Салонен |
Фазекас |
|
|
Заїзд за 2 місце: |
22. Салк |
Трофімов |
|
|
Календар змаганнь:
5.07 |
Півфінал 1 |
Пардубіце (Чехія) |
5.07 |
Півфінал 2 |
Пардубіце (Чехія) |
11.08 |
Фінал |
Варкаус (Фінляндія) |
Юра "YuriyMushyn" Мушинський
speedway-rivne.at.ua
|