Пользователей: 0

Головна » 2012 » Май » 6 » "ДЕФЕКТНИЙ" ПІВФІНАЛ ЗА ПАВЛІЦКІ
20:18
"ДЕФЕКТНИЙ" ПІВФІНАЛ ЗА ПАВЛІЦКІ
   Завершився перший півфінал особистого чемпіонату світу серед юніорів. В німецькому місті Пфаффенхоф Україну представляли червоноградець Андрій Кобрін і рівненчанин Станіслав Мельничук. І якщо перший ще зберігав якісь теоретичні шанси на вихід до фіналу перед заключним заїздом, то у Стаса шансів не було уже після перших двох серій заїздів.

Гонка затягнулась на цілих три години. Причиною цьому стала велика кількість дефектів і падінь, які супроводжували більшість спортсменів. З двадцяти заїздів лише шість завершились у повному складі!

На жаль, не оминули проблеми і наших гонщиків. Саме через технічні проблеми Андрій не дорахувався як мінімум двох очок у восьмому заїзді, оскільки долав дистанцію червоноградець на другій позиції. Як видно з підсумкового протоколу, можливо саме цих очок і не вистачило йому для виходу до фіналу світової першості.

Такі ж проблеми переслідували і Станіслава Мельничука. У тому ж восьмому заїзді він йшов третім слідом за Кобріним, а у чотирнадцятому - другим за Міліком. Окрім цього, у сімнадцятому заїзді рівненчанин був виключений з заїзду після зіткнення з словенцем Малешічем (ох і не щастить же словенцю в Німеччині! Минулої неділі зіткнення з Кобріним в кваліфікації, серйозне падіння, травми вболівальників... Що найбільш кумедно, аварія також сталась в ... сімнадцятому заїзді!!!).

Прогнозовану перемогу в гонці здобув Пьотр Павліцкі. Поляк лише одного разу поступився першим місцем у заїзді, та й то співвітчизнику Мусєляку, якому "більше треба було". А ось за другу сходинку боротьба розгорнулась між двома чехами - Міліком та Крчмаром! В особистій дуелі переможцем вийшов більш досвідчений Вацлав Мілік, проте через дефект на старті гонки у підсумковому протоколі він пропустив вперед шістнадцятирічного юніора.

Четверта перепустка до фіналу дісталась австралійцю Кайлу Ньюмену. Доля п'ятої, останньої путівки, повинна була вирішитись у перезаїзді між Мусєляком і росіянином Кулаковим. Однак останній не вписався у двохвилинний "норматив" перед стартом, і польський спортсмен без особливої напруги став п'ятим фіналістом першості світу серед юніорів 2012 року.