Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Сентябрь » 2 » Данія - командний чемпіон Європи серед юніорів 2018
21:50
Данія - командний чемпіон Європи серед юніорів 2018

  1 вересня у латвійському Даугавпілсі, відбувся фінал командного чемпіонату Європи серед юніорів, в якому перемогу здобула збірна Данії.

 

     Срібними чемпіонами стали поляки, а бронзу вибороли юніори з Латвії.

Результати:

Данія               45
1. Медс Хансен 3 2 1 3 2     11
2. Патрік Хансен 3 2 2 3 2     12
3. Андреас Лягер 3 2 1 в 3     9
4. Фредерік Якобсен 3 2 3 2 3     13
5. Йонас Сейферт-Салк               нс
                 
Польща               37
1. Рафал Карчмарж 2 3 2 0 3     10
2. Ігор Копец-Собчинські 2 1 - - -     3
3. Віктор Лампарт 2 3 3 1 3     12
4. Домінік Кубера 0 3 3 3 0     9
5. Даніель Качмарек 0 2 1         3
                 
Латвія               21
1. Олег Міхайлов 2 3 1 2 1     9
2. Артем Трофімов 1 1 0 0 2     4
3. Девіс Курміс 1 0 3 0 0     4
4. Ернест Матьюшонокс 1 1 2 с п     4
5. Елвіс Авгуцевікс               нс
                 
Швеція               16
1. Александер Вентін 0 1 1 1 -     3
2. Крістоффер Селвін 1 п - 1 п     2
3. Йоель Клінг 0 0 2 3 2     7
4. Антон Карлссон 0 - 0 2 1     3
5. Еміль Міллберг 0 0 1         1

Позаїздно:

1. Якобсен Міхайлов Селвін Кубера
2. Лягер Лампарт Трофімов Вентін
3. П.Хансен Карчмарж Матьюшонокс Клінг
4. М.Хансен Собчинські Курміс Карлссон
5. Карчмарж Якобсен Трофімов Міллберг
6. Міхайлов Лягер Собчинські Клінг
7. Кубера П.Хансен Вентін Курміс
8. Лампарт М.Хансен Матьюшонокс Селвін
9. Якобсен Матьюшонокс Вентін Качмарек
10. Курміс Карчмарж Лягер Міллберг
11. Лампарт П.Хансен Міхайлов П.Хансен
12. Кубера Клінг М.Хансен Трофімов
13. Кубера Карлссон Лягер (в) Матьюшонокс (с)
14. Клінг Якобсен Лампарт Курміс
15. П.Хансен Качмарек Селвін Трофімов
16. М.Хансен Міхайлов Вентін Карчмарж
17. Лягер Трофімов Качмарек Селвін (п)
18. Карчмарж М.Хансен Карлссон Курміс
19. Лампарт П.Хансен Міллберг Матьюшонокс (п)
20. Якобсен Клінг Міхайлов Кубера

 

Головний суддя: Олександр Лятосинський (Україна)

Календар змаганнь:

30.06 Півфінал 1 Гнєзно (Польща)
30.06 Півфінал 2 Макон (Франція)
1.09 Фінал Даугавпілс (Латвія)

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 199 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти