Пользователей: 0

Головна » 2009 » Сентябрь » 27 » "Чорно-білий" Гран-Прі Італії (+2 відео)
09:56
"Чорно-білий" Гран-Прі Італії (+2 відео)
Томаш Голлоб виграв шістнадцятий турнір Гран-Прі у своїй кар`єрі. Вчора поляк тріумфував у Гран-Прі Італії, що відбувся на треці в Терензано. У фіналі він переміг Ханса Андерсена та Нікі Педерсена. Четвертим був добре відомий рівнянам Гжегож Валасек.
Треба відмітити, що в Терензано етап Гран-Прі проводився вперше і запам`ятався незвично світлим кольором доріжки та "чорним слідом", який з`явився вже після перших заїздів. На деяких відеокадрах трансляції гонщики виглядали на майже білому фоні, що додавало особливого ефекту змаганням.
Як вже було відмічено, доріжка не давала можливості боротися по всій своїй ширині і вигравав той, хто добре стартував і притримувався так званого "чорного сліду", який був оптимальною причепною траєкторією.
Як і передбачалось, слабо виступив лідер генеральної класифікації Джейсон Крамп, набравши всього 4 пункти. Причиною цього стала травма, отримана ним нещодавно в матчі англійської Еліт Ліги.
Досить добре провів основну частину турніру Еміль Сайфутдінов, набравши 11 пунктів і потрапивши до півфіналу. Однак, склад другого півфінального заїзду виявився дуже сильним, що підтвердила ситуація під час першого старту, коли гонщики щільно увійшли в перший віраж, наслідком чого стало падіння Нікі Педерсена. Відеоповтор епізоду можна подивитись ТУТ. До повторного старту суддя допустив усіх спортсменів. Нажаль, росіянин програв старт і перетнув лінію фінішу останнім.
Невдачами головних суперників вдало скористався Томаш Голлоб, котрий виграв Гран-Прі Італії, набравши в сумі 23 пункти. Ця перемога вивела чемпіона Польщі на другу позицію в генеральній класифікації циклу.
Цікаво, що вчора переможець етапу програв в заїзді лише Емілю Сайфутдінову, котрий відстає від нього в "генералі" на два очка.
Дуже цікавим обіцяє бути заключний етап Гран-Прі, котрий відбудеться 17 жовтня в польському м.Бидгощ.
Відеоповтор епізоду між Нікі Педерсеном та Томашем Голлобом у 7 заїзді можна подивитись ТУТ.