Пользователей: 0

Головна » 2011 » Октябрь » 5 » ЧЕРВОНОГРАДСЬКИЙ "ШАХТАР" - ТРЕТІЙ У ФІНАЛІ КЄЧ!
22:27
ЧЕРВОНОГРАДСЬКИЙ "ШАХТАР" - ТРЕТІЙ У ФІНАЛІ КЄЧ!
   Вдруге за останній місяць Балаково стає щасливим для українського спідвею. На початку вересня тут відбувся фінал командного чемпіонату світу серед юніорів, де наша команда зайняла третє місце. Це ж саме вдалось зробити і червоноградському "Шахтарю" сьогодні, тільки уже в розиграші кубка європейських чемпіонів серед клубів!

Перед самим стартом гонки стало відомо, що не виступить у своєму рідному місті Олександр Локтаєв. У німецькому Франкфурті у нього виникли проблеми в аеропорті з документами, через які Саша не зміг прибути до Балаково. Враховуючи, що на ці змагання "Шахтар" і так прибув не в повному складі, довелось терміново підшукати заміну нашому лідеру. На щастя, "під рукою" з'явився Даниїл Іванов, який відразу погодився виступити замість Сашка.

Справжнім лідером нашої команди сьогодні став Денис Гізатуллін. Російський "легіонер" протягом гонки двічі(!!!) залишав позаду себе Артема Лагуту, одного разу Еміля Сайфутдінова, а також таких сильних гонщиків, як Ренат Гафуров, Роман Поважний і Магнус Зеттерстрем. В підсумку, "Гільзон" здобув для "Шахтаря" практично половину очок - одинадцять, і став найбільшим відкриттям цих змагань.

Не склалась гонка у Андрія Карпова, який після вчорашньої вдало проведеної гонки у Тольятті, сьогодні здобув лише шість пунктів. Даниїл Іванов і Кирило Цуканов навіть на фоні своїх партнерів по команді виглядали мляво, і в підсумку здобули лише по три очки кожен.

Як і прогнозувалось, перше місце розіграли гонщики СК "Турбіни" і "Востока". Більшу частину гонки лідирували господарі доріжки, проте наприкінці гонки владивостокцям вдалось виграти чотири з п'яти заїздів, тим самим зрівнявшись по очках з "Турбіною". Не зрозуміло чому, та від перезаїзду представники обох команд відмовились, мотивуючи це тим, що СК "Турбіна" виступала "поза конкурсом", а боротьбу за звання сильнішої команди Росії - 2011 року перенесли на 19 жовтня.

Зважаючи на те, що господарі, як це не дивно, виступали "поза конкурсом" (вони заміняли "Унію" Лєшно, яка відверто показала, в якому місці у них такі змагання!), можна привітати червоноградський "Шахтар" із завоюванням срібних медалей європейської першості серед клубів сезону 2011 року!