Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Август » 19 » БРЕДІ КУРТЦ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТУРНІРУ В ТЕТЕРОВІ
21:54
БРЕДІ КУРТЦ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТУРНІРУ В ТЕТЕРОВІ

Перемогою австралійця Бреді Куртца завершився в п'ятницю ввечері 15-й традиційний турнір Schildburgerpokal в Тетерові, другим на п'єдесталі був його співвітчизник Якоб Торсселл, третім - данець Патрік Хугаард. Рівнянин Станіслав Мельничук з 5 очками у трьох стартах припинив боротьбу в змаганнях на груповому етапі.

Чвертьфінали:

Група 1:
1. Якоб Торсселл - 8 (2,2,4)
2. Патрік Хугаард - 8 (3,3,2)
3. Мірослав Яблонскі - 7 (4,0,3)

4. Макс Ділгер - 6 (1,4,1)
5. Зденек Холуб - 1 (0,1,0)

Позаїздно:
1. Яблонскі, Хугаард, Торсселл, Ділгер, Холуб
2. Ділгер, Хугаард, Торсселл, Холуб, Яблонскі
3. Торсселл, Яблонскі, Хугаард, Ділгер, Холуб

Група 2:
1. Бреді Куртц - 11 (4,3,4)
2. Міккель Бех - 7 (1,4,2)
3. Каспер Гомульскі - 7 (3,1,3)

4. Мартін Смолінскі - 3 (2,в,1)
5. Теро Аарніо - 2 (0,2,в)

Позаїздно:
1. Куртц, Гомульскі, Смолінскі, Бех, Аарніо
2. Бех, Куртц, Аарніо, Гомульскі, Смолінскі (в)
3. Куртц, Гомульскі, Бех, Смолінскі, Аарніо (в)

Група 3:
1. Анджей Лебєдєв - 11 (4,3,4)
2. Вадім Тарасєнко - 6 (1,2,3)
3. Матей Кус - 6 (3,1,2)

4. Адріан Гала - 6 (2,4,0)
5. Гленн Моі - 1 (0,0,1)

Позаїздно:
1. Лебєдєв, Кус, Гала, Тарасєнко, Моі
2. Гала, Лебєдєв, Тарасєнко, Кус, Моі
3. Лебєдєв, Тарасєнко, Кус, Моі, Гала

Група 4:
1. Норберт Магоши - 9 (4,2,3)
2. Збігнев Сухецькі - 9 (3,4,2)
3. Джеймон Лідсі - 6 (2,П,4)

4. Станіслав Мельничук - 5 (1,3,1)
5. Маттіас Бартц - 0 (0,в,-)

Позаїздно:
1. Магоши, Сухецькі, Лідсі, Мельничук, Бартц
2. Сухецькі, Мельничук, Магоши, Лідсі (П), Бартц (в)
3. Лідсі, Магоши, Сухецькі, Мельничук, Бартц (НС)

Півфінали:

Група 1:
1. Якоб Торсселл - 13 (5,3,5)
2. Анджей Лебєдєв - 12 (3,5,4)
3. Збігнєьв Сухецкі - 9 (4,4,1)

4. Каспер Гомульскі - 6 (2,1,3)
5. Міккель Бех - 5 (1,2,2)
6. Джеймон Лідсі - 0 (0,0,0)

Позаїздно:
1. Торсселл, Сухецкі, Лебєдєв, Гомульскі, Бех, Лідсі
2. Лебєдєв, Сухецкі, Торсселл, Бех, Гомульскі, Лідсі
3. Торсселл, Лебєдєв, Гомульскі, Бех, Сухецкі, Лідсі

Група 2:
1. Бреді Куртц - 15 (5,5,5)
2. Мірослав Яблонскі - 11 (3,4,4)
3. Патрік Хугаард - 8 (4,1,3)

4. Вадім Тарасєнко - 6 (1,3,2)
5. Норберт Магоши - 3 (2,0,1)
6. Матей Кус - 2 (0,2,П)

Позаїздно:
1. Куртц, Хугаард, Яблонскі, Магоши, Тарасєнко, Кус
2. Куртц, Яблонскі, Тарасєнко, Кус, Хугаард, Магоши
3. Куртц, Яблонскі, Хугаард, Тарасєнко, Магоши, Кус (П)

Фінал:
Куртц, Торсселл, Хугаард, Лебєдєв, Яблонскі, Сухецкі

спідвей-рівне

Категорія: Особисті змаганя та турніри |
 
Переглядів: 259 | Додав: orest | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти