Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Май » 25 » Бартош Смектала виграв Срібний Шолом 2018 (ВІДЕО)
12:25
Бартош Смектала виграв Срібний Шолом 2018 (ВІДЕО)

   24 травня у Любліні, відбувся фінал Срібного Шолому, в якому перемогу здобув Бартош Смектала.

 

 

       А за друге місце був проведений додатковий заїзд, в якому Максим Драбік переміг Роберта Хмєля.

Результати:

1. Бартош Смектала (Унія Лєшно) 3 2 3 3 2     13
2. Максим Драбік (Спарта Вроцлав) 3 2 2 2 3 3   12
3. Роберт Хмєль (РОВ Рибнік) 3 3 3 2 1 2   12
4. Даніель Качмарек (КС Торунь) 2 1 3 2 3     11
5. Домінік Кубера (Унія Лєшно) 1 3 3 1 2     10
6. Віктор Лампарт (Мотор Люблін) 2 2 2 1 3     10
7. Себастіан Нєджвєдж (Фалубаз ЗГ) 3 0 1 3 2     9
8. Оскар Бобер (Мотор Люблін) 2 1 2 3 1     9
9. Міхал Грухальські (Влукняж Ченстохова) 1 1 2 1 3     8
10. Патрик Войдило (Спарта Вроцлав) 0 3 1 3 0     7
11. Каміль Вєчорек (ГКМ Грудзьондз) 2 0 1 2 0     5
12. Кароль Жупінські (Вибжеже Гданськ) 0 1 0 1 2     4
13. Аркадіуш Потонєц (Сталь Жешув) в 3 0 в -     3
14. Домінік Коссаковські (Вибжеже Гданськ) 1 2 0 0 0     3
15. Алекс Згарджінські (Фалубаз ЗГ) 1 д 1 0 1     3
16. Віктор Трофімов (Унія Лєшно) 1             1
17. Ігор Копец-Собчинські (КС Торунь) 0 0 0 0 0     0
18. Максиміліан Богдановіч (Старт Гнєзно)               нс

Позаїздно:

1. Драбік Качмарек Кубера Жупінські
2. Смектала Лампарт Грухальські Собчинські
3. Нєджвєдж Вєчорек Коссаковські Войдило
4. Хмєль Бобер Згарджінські Потонєц (в)
5. Потонєц Коссаковські Жупінські Собчинські
6. Войдило Лампарт Качмарек Згарджінські (д)
7. Кубера Смектала Бобер Нєджвєдж
8. Хмєль Драбік Грухальські Вєчорек
9. Хмєль Лампарт Нєджвєдж Жупінські
10. Качмарек Бобер Вєчорек Собчинські
11. Кубера Грухальські Згарджінські Коссаковські
12. Смектала Драбік Войдило Потонєц
13. Смектала Вєчорек Жупінські Згарджінські
14. Нєджвєдж Качмарек Грухальські Потонєц
15. Войдило Хмєль Кубера Собчинські
16. Бобер Драбік Лампарт Коссаковські
17. Грухальські Жупінські Бобер Войдило
18. Качмарек Смектала Хмєль Коссаковські
19. Лампарт Кубера Трофімов Вєчорек
20. Драбік Нєджвєдж Згарджінські Собчинські
Заїзд за 2 місце:
21. Драбік Хмєль    

ВІДЕО:

Календар змаганнь:

26.04 Півфінал 1 Ополе
26.04 Півфінал 2 Жешув
10.05 Півфінал 3 Ченстохова
24.05 Фінал Люблін

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 217 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти