Переклад

Статистика




Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Сентябрь » 9 » Бартош Смектала виграє другий фінал ОЧСЮ (ВІДЕО)
09:20
Бартош Смектала виграє другий фінал ОЧСЮ (ВІДЕО)

   8 вересня у німецькому Гюстрові, відбувся другий фінал особистого чемпіонату світу серед юніорів, в якому перемогу здобув поляк Бартош Смектала.

 

 

     Поляк у фіналі переміг британця Роберта Ламберта, австралійця Бреді Куртца та свого земляка Каспера Ворину.

       До прикрої ситуації дійшло у першому півфіналі, в якому зазнав падіння юніор Спарти Вроцлав Максим Драбік. За попередньою інформацією у нього зламане плече, але більше інформації буде коли спортсмен пройде медичне обстеження. Після обстеження у юніора виявили перелом ключиці.

Результати:

1. Бартош Смектала (Польща) в 2 3 3 2   2 3 15
2. Роберт Ламберт (Велика Британія)  1 3 1 3 2   3 2 15
3. Бреді Куртц (Австралія) 3 2 3 3 3 3   1 18
4. Каспер Ворина (Польща) 1 3 1 2 2 2   0 11
5. Макс Фрік (Австралія) 2 3 2 3 3   в   13
6. Андреас Ліагер (Данія) 2 3 2 1 2 1     11
7. Максим Драбік (Польща) 3 2 п 2 3 в     10
8. Дімітрі Берге (Франція) 2 1 2 2 1   1   9
9. Домінік Кубера (Польща) 3 1 3 0 0       7
10. Едуард Крчмар (Чехія) 3 0 3 0 п       6
11. Джек Холдер (Австралія) д 1 1 1 3       6
12. Александер Вентін (Швеція) 1 2 0 2 0       5
13. Міхаель Хертель (Німеччина) 2 с 0 1 1       4
14. Євгеній Костигов (Латвія) 1 1 1 п 1       4
15. Патрік Хансен (Данія) 0 0 2 0 1       3
16. Лукас Фєнхаге (Німеччина) 0 0 0 1 0       1
17. Домінік Мойсер (Німеччина) д               0
18. Лукас Бауманн (Німеччина)                 нс

Позаїздно:

1. Кубера Хертель Вентін Холдер (д)
2. Куртц Фрік Ламберт Хансен
3. Драбік Берге Ворина Фєнхаге
4. Крчмар Ліагер Костигов Смектала (п/в)
5. Фрік Драбік Кубера Крчмар
6. Ліагер Вентін Берге Хансен
7. Ламберт Смектала Холдер Фєнхаге
8. Ворина Куртц Костигов Мойсер (д)
9. Кубера Хансен Костигов Фєнхаге
10. Смектала Фрік Ворина Вентін
11. Куртц Ліагер Холдер Драбік (п)
12. Крчмар Берге Ламберт Хертель
13. Ламберт Ворина Ліагер Кубера
14. Куртц Вентін Фєнхаге Крчмар
15. Фрік Берге Холдер Костигов (п)
16. Смектала Драбік Хертель Хансен
17. Куртц Смектала Берге Кубера
18. Драбік Ламберт Костигов Вентін
19. Холдер Ворина Хансен Крчмар (п)
20. Фрік Ліагер Хертель Фєнхаге
Півфінали:
21. Куртц Ворина Ліагер Драбік (п/в)
22. Ламберт Смектала Берге Фрік (п/в)
Фінал:
23. Смектала Ламберт Куртц Ворина

ВІДЕО:

Турнірна таблиця:

Спортсмен (країна) 1 2 Сума
1. Максим Драбік (Польща) 21 10 31
2. Бартош Смектала (Польща) 15 15 30
3. Макс Фрік (Австралія) 15 13 28
4. Роберт Ламберт (Велика Британія) 9 15 24
5. Бреді Куртц (Австралія) 6 18 24
6. Андреас Ліагер (Данія) 8 11 19
7. Домінік Кубера (Польща) 10 7 17
8. Джек Холдер (Австралія) 11 6 17
9. Каспер Ворина (Польща) 5 11 16
10. Євгеній Костигов (Латвія) 11 4 15
11. Дімітрі Берге (Франція) 5 9 14
12. Едуард Крчмар (Чехія) 5 6 11
13. Александер Вентін (Швеція) 3 5 8
14. Патрік Хансен (Данія) 4 3 7
15. Рафал Карчмарж (Польща) 4 - 4
16. Лукас Фєнхаге (Німеччина) 3 1 4
17. Міхаель Хертель (Німеччина) - 4 4
18. Даміан Друждж (Польща) 1 - 1
19. Алекс Згарджінські (Польща) 1 - 1

Календар змаганнь:

19.05 Півфінал 1 Пардубіце (Чехія)
20.05 Півфінал 2 Ескілстуна (Швеція)
21.05 Півфінал 3 Терензано (Італія)
23.07 Фінал 1 Познань (Польща)
8.09 Фінал 2 Гюстров (Німеччина)
29.09 Фінал 3 Пардубіце (Чехія)

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 218 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти