Переклад

Статистика




Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Сентябрь » 28 » Бартош Смектала - чемпіон світу серед юніорів 2018
23:15
Бартош Смектала - чемпіон світу серед юніорів 2018

   28 вересня у чеському Пардубіце, відбувся заключний фінал особистого чемпіонату світу серед юніорів, в якому перемогу та титул чемпіона здобув поляк Бартош Смектала.

 

   Перед фіналом минулорічний чемпіон Максим Драбік мав один пункт переваги над своїм земляком Бартошем Смеклалою, але так сталося, що Смектала виграв заїзд, а Ламберт та Кубера посіли друге та третє мсце відповідно, то Макс міг задовольнитися лише сріблом. А бронза дісталася Роберту Ламберту.

Результати:

1. Бартош Смектала (Польща) 3 3 3 3 3 3   3 21
2. Роберт Ламберт (Велика Британія) 3 3 3 3 1   3 2 18
3. Домінік Кубера (Польща) 2 3 2 2 0 2   1 12
4. Максим Драбік (Польща) 1 2 3 2 3   2 0 13
5. Андреас Лягер (Данія) 3 3 2 2 2   в   12
6. Роберт Хмєль (Польща) 3 1 2 3 2 0     11
7. Патрік Хансен (Данія) 1 0 3 2 3 1     10
8. Фредерік Якобсен (Данія) 2 2 2 с 2   1   9
9. Глеб Чугунов (Росія) 2 1 1 3 в       7
10. Девіс Курміс (Латвія) 0 1 1 1 3       6
11. Даніель Шпіллер (Німеччина) 2 0 0 1 2       5
12. Ян Квех (Чехія) 1 2 1 0 1       5
13. Нік Скорья (Словенія) 1 0 1 1 1       4
14. Даніель Качмарек (Польща) 0 2 0 д 0       2
15. Філіп Хаєк (Чехія) 0 1 0 0 1       2
16. Петр Хлупац (Чехія) 1               1
17. Патрік Мікель (Чехія) 0 0 0 0 0       0

Позаїздно:

1. Хмєль Чугунов Скорья Качмарек
2. Ламберт Шпіллер Квех Мікель
3. Смектала Якобсен Драбік Хаєк
4. Лягер Кубера Хансен Курміс
5. Лягер Якобсен Хмєль Шпіллер
6. Смектала Курміс Квех Скорья
7. Кубера Качмарек Хаєк Мікель
8. Ламберт Драбік Чугунов Хансен
9. Хансен Хмєль Квех Хаєк
10. Драбік Кубера Скорья Шпіллер
11. Ламберт Якобсен Якобсен Качмарек
12. Смектала Лягер Чугунов Мікель
13. Хмєль Драбік Курміс Мікель
14. Ламберт Лягер Скорья Хаєк
15. Смектала Хансен Шпіллер Качмарек (д)
16. Чугунов Кубера Хлупац Квех
17. Смектала Хмєль Ламберт Кубера
18. Хансен Якобсен Скорья Мікель
19. Драбік Лягер Квех Качмарек
20. Курміс Шпіллер Хаєк Чугунов (п/в)
Півфінали:
21. Смектала Кубера Хансен Хмєль
22. Ламберт Драбік Якобсен Лягер (п/в)
Фінал:
23. Смектала Ламберт Кубера Драбік

Календар змаганнь:

Спортсмен (країна) 1 2 3 Сума
1. Бартош Смектала (Польща) 17 18 21 56
2. Максим Драбік (Польща) 20 21 13 54
3. Роберт Ламберт (Велика Британія) 17 13 18 48
4. Домінік Кубера (Польща) 12 13 12 37
5. Андреас Лягер (Данія) 7 10 12 29
6. Фредерік Якобсен (Данія) 11 5 9 25
7. Патрік Хансен (Данія) 7 8 10 25
8. Даніель Бевлі (Велика Британія) 7 14 - 21
9. Даніель Качмарек (Польща) 8 5 2 15
10. Роберт Хмєль (Польща) 1 3 11 15
11. Нік Скорья (Словенія) 3 5 4 12
12. Філіп Хєльмланд (Швеція) 4 5 - 9
13. Девіс Курміс (Латвія) 0 1 6 7
14. Глеб Чугунов (Росія) - - 7 7
15. Філіп Хаєк (Чехія) 1 - 2 3
         
9. Йоель Клінг (Швеція) 6 8 - 14
16. Даніель Шпіллер (Німеччина) - 0 5 5

Турнірна таблиця:

16.06 Півфінал 1 Ліберці (Чехія)
16.06 Півфінал 2 Ветланда (Швеція)
16.06 Півфінал 3 Равіч (Польща)
29.06 Фінал 1 Даугавпілс (Латвія)
22.07 Фінал 2 Лешно (Польща)
28.09 Фінал 3 Пардубіце (Чехія)

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Юніорські змагання |
 
Переглядів: 309 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти