Пользователей: 0

Головна » 2015 » Июнь » 30 » БАХТІЯР АЛІЄВ І ПЕТРО ФЕДИК - НАЙКРАЩІ В ЧЕРВОНОГРАДІ
10:48
БАХТІЯР АЛІЄВ І ПЕТРО ФЕДИК - НАЙКРАЩІ В ЧЕРВОНОГРАДІ

В неділю, 28 червня, на червоноградському мототреці імені Ігоря Марка відбувся міжнародний турнір "Кубок Ветеранів". На жаль, не всі гонщики, які були в заявці, через різні причини змогли прибути до Червонограда. Та від цього уболівальницький інтерес не згас - вони, як завжди, заповнили трибуни майже вщент.

В гонці прийняли участь і діючі гонщики, які виступали "поза конкурсом" - Дмитро Мостовик з Червонограду і Патрик Бурі (Словенія), якими організатори замінили ветеранів, що не змогли виступити у гонці. Діма дуже впевнено, на фоні "старожилів", вигравав заїзд за заїздом, а для фанатів він став кумиром змагань.

Як завжди під час проведення ветеранських змагань, розігрували два трофеї - "до 55 років" і "більше 55 років". В першій категорії впевнену перемогу виборов полтавчанин Бахтіяр Алієв, а у другій рівних не було організатору гонки - Петру Федику.

Категорія "до 55":

1. Бахтіяр Алієв (Полтава) - 10 (2,2,3,3) + 1 місце у фіналі

2. Роман Шпіталер (Словенія) - 10 (3,2,3,2) + 2 місце у фіналі

3. Анатолій Жадан (Полтава) - 8 (2,3,0,3) + 3 місце у фіналі

4. Сергій Тершак (Рівне) - 7 (2,1,2,2)

5. Ігор Єпіфанов (Червоноград) - 5 (1,1,3,0)

6. Руслан Санатулов (Вознесенськ) - 3 (0,1,1,1)

7. Леонід Нелипюк (Ківерці) - 1 (0,0,1,0)

Категорія "більше 55":

1. Петро Федик (Червоноград) - 10 (3,3,1,3) + 1 місце у фіналі

2. Сергій Бєлокуров (Вознесенськ) - 5 (0,1,2,2) + 2 місце у фіналі

3. Джозе Зіберт (Словенія) - 5 (2,0,2,1) + 3 місце у фіналі

4. Станіслав Московченко (Полтава) - 3 (1,1,0,1)

О.Кульбаченко

Категорія: Особисті змаганя та турніри |

Переглядів: 801 | Додав: jktu86 | Теги: Петро Федик, Роман Шпіталер, Бахтіяр Алієв, мототрек імені Ігоря Марка, Анатолій Жадан, Червоноград, Кубок Ветеранів | Рейтинг: 3.0/6