Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Октябрь » 14 » Анджей Лебєдєв - чемпіон Європи 2017
22:50
Анджей Лебєдєв - чемпіон Європи 2017

   14 жовтня у польському Любліні, відбувся заключний фінал особистого чемпіонату Європи (SEC), в якому перемогу здобув поляк Кшиштоф Каспжак.

 

 

     Каспжак у фіналі переміг латвійця Анджея Лебєдєва, росіянина Артема Лагуту та свого земляка Пшемислава Павліцького.

     Тож, після чотирьох етапів чемпіоном Європи 2017 стає Анджей Лебєдєв. Срібло здобуває Артем Лагута. А бронза дісталася чеху Вацлаву Міліку.

Результати:

1. Кшиштоф Каспжак (Польща) 2 3 3 в 2 2 3 13
2. Анджей Лебєдєв (Латвія) 1 2 3 3 3   2 14
3. Артем Лагута (Росія) 3 3 1 2 3   1 13
4. Пшемислав Павліцькі (Польща) 2 1 3 3 2 3 0 11
5. Кеннет Бьєрре (Данія) 3 1 3 2 2 1   11
6. Вацлав Мілік (Чехія) 2 2 2 3 1 в   10
7. Мартін Смолінські (Німеччина) д 1 2 2 3     8
8. Леон Мадсен (Данія) 3 0 1 3 0     7
9. Даніель Єленєвські (Польща) 3 3 1 0 0     7
10. Андреас Йонссон (Швеція) 2 3 0 1 1     7
11. Андрій Кудряшов (Росія) 0 2 2 1 2     7
12. Міхаель Єпсен Єнсен (Данія) 1 2 1 2 1     7
13. Матеуш Щепаняк (Польща) 1 0 п 1 3     5
14. Міккель Бех (Данія) 1 0 2 0 1     4
15. Юріца Павліч (Хорватія) 0 1 0 0 0     1
16. Каспер Гомульські (Польща) 0 д д 1 д     1
17. Оскар Бобер (Польща)               нс
18. Павел Месьонц (Польща)               нс

Позаїздно:

1. Бьєрре Каспжак Щепаняк Смолінські (д)
2. Лагута Мілік Лебєдєв Кудряшов
3. Єленєвські Павліцькі Єнсен Павліч
4. Мадсен Йонссон Бех Гомульські
5. Каспжак Лебєдєв Павліцькі Мадсен
6. Йонссон Кудряшов Павліч Щепаняк
7. Єленєвські Мілік Смолінські Бех
8. Лагута Єнсен Бьєрре Гомульські (д)
9. Каспжак Кудряшов Єленєвські Гомульські (д)
10. Лебєдєв Бех Єнсен Щепаняк (п)
11. Павліцькі Смолінські Лагута Йонссон
12. Бьєрре Мілік Мадсен Павліч
13. Мілік Єнсен Йонссон Каспжак
14. Мадсен Лагута Щепаняк Єленєвські
15. Лебєдєв Смолінські Гомульські Павліч
16. Павліцькі Бьєрре Кудряшов Бех
17. Лагута Каспжак Бех Павліч
18. Щепаняк Павліцькі Мілік Гомульські (д)
19. Кудряшов Смолінські Єнсен Мадсен
20. Лебєдєв Бьєрре Йонссон Єленєвські
Півфінал:
21. Павліцькі Каспжак Бьєрре Мілік (п/в)
Фінал:
22. Каспжак Лебєдєв Лагута Павліцькі

Турнірна таблиця:

Спортсмен 1 2 3 4 Сума
1. Анджей Лебєдєв (Латвія) 11 14 13 14 52
2. Артем Лагута (Росія) 8 15 9 13 45
3. Вацлав Мілік (Чехія) 12 9 13 10 44
4. Андреас Йонссон (Швеція) 10 8 14 7 39
5. Кшиштоф Каспжак (Польща) 9 11 6 13 39
6. Пшемислав Павліцькі (Польща) 10 7 6 11 34
7. Матеуш Щепаняк (Польща) 9 10 5 5 29
8. Кеннет Бьєрре (Данія) 8 4 5 11 28
9. Андрій Кудряшов (Росія) 7 9 3 7 26
10. Міхаель Єпсен Єнсен (Данія) - 9 8 7 24
11. Каспер Гомульські (Польща) 6 5 8 1 20
12. Леон Мадсен (Данія) 5 3 5 7 20
13. Мартін Смолінські (Німеччина) 2 3 7 8 20
14. Ярослав Хампель (Польща) 14 - - - 14
15. Міккель Бех (Данія) 2 2 5 4 13
16. Каї Хукенбек (Німеччина) - 12 - - 12
17. Якоб Торсселл (Швеція) - - 10 - 10
18. Григорій Лагута (Росія) 9 - - - 9
19. Понтус Аспгрен (Швеція) - - 9 - 9
20. Даніель Єленєвські (Польща) - - - 7 7
21. Ніколай Кліндт (Данія) 0 5 - - 5
22. Павел Пшедпельські (Польща) 2 - - - 2
23. Шимон Вожняк (Польща) 2 - - - 2
24. Юріца Павліч (Хорватія) - - - 1 1

 

Календар змаганнь:

1.05 Півфінал 1 Дебрецен (Угорщина)
1.05 Півфінал 2 Мюрек (Австрія)
1.05 Півфінал 3 Терензано (Італія)
6.05 Півфінал 4 Ламот-Ландерон (Франція)
20.05 Челлендж Горічан (Хорватія)
30.06 Фінал 1 Торунь (Польща)
15.07 Фінал 2 Гюстров (Німеччина)
5,08 Фінал 3 Холлставік  (Швеція)
14.10 Фінал 4 Люблін (Польща)

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: SEC |
 
Переглядів: 354 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти