Переклад

Статистика




Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Головна » 2017 » Октябрь » 2 » Андрій Кобрін виступив у Чехії (ВІДЕО)
14:30
Андрій Кобрін виступив у Чехії (ВІДЕО)

   1 жовтня у чеському Пардубіце, відбувся 69 турнір "Златої Прілби" в якому перемогу здобув чех Вацлав Мілік.

 

 

      У великому фіналі перемогу здобув чех Вацлав Мілік, а малий фінал виграв швед Андреас Йонссон.

      Червоноградець Андрій Кобрін не зміг вийти з групи здобувши лише 4 пункти.

Результати:

Група 1        
1. Макс Фрік (Австралія) 5 5 4 10
2. Давід Беллего (Франція) 2 4 5 9
3. Ондрей Сметана (Чехія) 4 2 0 6
4. Матей Кус (Чехія) д 3 3 6
5. Метіч Івачіч (Словенія) 3 1 1 4
6. Кристіан Хефенброк (Німеччина) 1 0 2 3
         
Група 2        
1. Кристіан Пєщек (Польща) 5 5 - 10
2. Ніколас Коватті (Італія) 3 4 5 9
3. Глеб Чугунов (Росія) 2 3 4 7
4. Хинек Стіхауер (Чехія) 4 2 3 7
5. Нік Скорья (Словенія) 1 1 1 2
6. Норберт Магоши (Угорщина) 0 0 2 2
Р1. Ярослав Петрак (Чехія) 0     0
         
Група 3        
1. Даніель Гаппмаєр (Австрія) 4 5 - 9
2. Йозеф Франц (Чехія) 3 3 5 8
3. Зденек Холуб (Чехія) 1 4 3 7
4. Кевін Волберт (Німеччина) 5 2 с 7
5. Александер Вентін (Швеція) 2 1 4 6
6. Патрік Мікель (Чехія) 0 0 2 2
Р2. Мартін Мейтськи (Чехія) в     0
         
Група 4        
1. Петер Льюнг (Швеція) 5 5 - 10
2. Едуард Крчмар (Чехія) 4 3 5 9
3. Дімітрі Берге (Франція) 2 4 4 8
4. Патрік Хугард (Данія) 3 2 2 5
5. Андрій Кобрін (Україна) 1 1 3 4
6. Алессандро Міланезе (Італія) 0 0 0 0
Р1. Ярослав Петрак (Чехія) 1     1

Позаїздно:

1. Фрік Смектала Івачіч Беллего Хефенброк Кус (д)
2. Пєщек Стіхауер Коватті Чугунов Скорья Магоши
3. Волберт Гаппмаєр Франц Вентін Холуб Мікель
4. Льюнг Крчмар Хугард Берге Кобрін Міланезе
5. Фрік Беллего Кус Смектала Івачіч Хефенброк
6. Пєщек Коватті Чугунов Стіхауер Скорья Магоши
7. Гаппмаєр Холуб Франц Волберт Вентін Мікель
8. Льюнг Берге Крчмар Хугард Кобрін Міланезе
9. Беллего Фрік Кус Хефенброк Івачіч Смектала
10. Коватті Чугунов Стіхауер Магоши Скорья Петрак
11. Франц Вентін Холуб Мікель Мейтськи (в) Волберт
12. Крчмар Берге Кобрін Хугард Петрак Міланезе

Чвертьфінали:

Група 1        
1. Макс Фрік (Австралія) 5 0 5 10
2. Еміль Сайфутдінов (Росія) 4 4 4 8
3. Антоніо Ліндбек (Швеція) 2 5 0 7
4. Кевін Волберт (Німеччина) 3 1 3 6
5. Ніколас Коватті (Італія) 0 3 2 5
6. Мартін Смолінські (Німеччина) 1 2 1 3
         
Група 2        
1. Вацлав Мілік (Чехія) 5 2 5 10
2. Глеб Чугунов (Росія) 4 5 - 9
3. Юріца Павліч (Хорватія) 3 4 2 7
4. Давід Беллего (Франція) с 1 4 5
5. Кеннет Бьєрре (Данія) 2 3 1 5
6. Петер Льюнг (Швеція) - 0 3 3
Р1. Ярослав Петрак (Чехія) 1 0   1
         
Група 3        
1. Руне Холта (Польща) 3 4 5 9
2. Едуард Крчмар (Чехія) 5 2 4 9
3. Матей Загар (Словенія)  2 5 3 8
4. Артем Лагута (Росія) 4 3 1 7
5. Ондрей Сметана (Чехія) 1 1 2 3
6. Даніель Гаппмаєр (Австрія) 0 0 0 0
         
Група 4        
1. Мацей Яновські (Польща) 5 5 - 10
2. Кристіан Пєщек (Польща) 3 3 5 8
3. Андреас Йонссон (Швеція) 4 2 4 8
4. Ханс Андерсен (Данія) 2 4 2 6
5. Дімітрі Берге (Франція) 1 д 3 4
6. Йозеф Франц (Чехія) 0 1 1 2
Р1. Ярослав Петрак (Чехія) 0     0

Позаїздно:

13. Фрік Сайфутдінов Волберт Ліндбек Смолінські Коватті
14. Мілік Чугунов Павліч Бьєрре Петрак  
15. Крчмар Лагута Холта Загар Сметана Гаппмаєр
16. Яновські Йонссон Пєщек Андерсен Берге Франц
17. Ліндбек Сайфутдінов Коватті Смолінські Волберт Фрік
18. Чугунов Павліч Бьєрре Мілік Беллего Льюнг
19. Загар Холта Лагута Крчмар Сметана Гаппмаєр
20. Яновські Андерсен Пєщек Йонссон Франц Берге (д)
21. Фрік Сайфутдінов Волберт Коватті Смолінські Ліндбек
22. Мілік Беллего Льюнг Павліч Бьєрре Петрак
23. Холта Крчмар Загар Сметана Лагута Гаппмаєр
24. Пєщек Йонссон Берге Андерсен Франц Петрак

Півфінали:

Група 1        
1. Макс Фрік (Австралія) 5 4 - 9
2. Мацей Яновські (Польща) 4 5 - 9
3. леб Чугунов (Росія) 3 2 4 7
4. Едуард Крчмар (Чехія) 1 0 5 6
5. Андреас Йонссон (Швеція) 2 3 3 6
6. Антоніо Ліндбек (Швеція) 0 1 2 3
         
Група 2        
1. Вацлав Мілік (Чехія) 4 4 5 9
2. Руне Холта (Польща) 5 д 3 8
3. Матей Загар (Словенія)  1 5 2 7
4. Кристіан Пєщек (Польща) 2 3 4 7
5. Еміль Сайфутдінов (Росія) 3 2 0 5
6. Юріца Павліч (Хорватія) 0 1 1 2

 

Позаїздно:

25. Фрік Яновські Чугунов Йонссон Крчмар Ліндбек
26. Холта Мілік Сайфутдінов Пєщек Загар Павліч
27. Яновські Фрік Йонссон Чугунов Ліндбек Крчмар
28. Загар Мілік Пєщек Сайфутдінов Павліч Холта (д)
29. Крчмар Чугунов Йонссон Ліндбек    
30. Мілік Пєщек Холта Загар Павліч Сайфутдінов
Малий фінал:
31. Йонссон Сайфутдінов Ліндбек Крчмар Пєщек Павліч
Великий фінал:
32. Мілік Холта Фрік Чугунов Загар Яновські (д)

ВІДЕО:

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: Особисті змаганя та турніри |
 
Переглядів: 249 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380938177797 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти