Переклад

Статистика




Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Апрель » 28 » Андрій Карпов виграє півфінал SEC у Горічані, Локтаєв - другий
23:30
Андрій Карпов виграє півфінал SEC у Горічані, Локтаєв - другий

  28 квітня в хорватському Горічані, відбувся півфінал до особистого чемпіонату Європи, в якому перемогу здобув червоноградець Андрій Карпов.

 

 

     Друге місце посів ще один українець Олександр Локтаєв, а третім був господар треку Юріца Павліч. Саме ця трійка виступить 5 травня в італійському Терензано на Челленджі.

         Вітаємо наших хлопців з перемогою!!!

Результати:

1. Андрій Карпов (Україна) 3 1 3 3 1   3 11
2. Олександр Локтаєв (Україна) 2 3 3 2 3   2 13
3. Юріца Павліч (Хорватія) 1 3 1 2 3 2 1 10
                 
4. Каспер Ворина (Польща) 2 2 1 3 3 3 0 11
5. Томас Йонассон (Швеція) 1 3 2 3 2 1   11
6. Андреас Лягер (Данія) 3 1 1 1 3 0   9
7. Кьястас Поуджукс (Латвія) 0 2 3 2 2     9
8. Кшиштоф Бучковські (Польща) 2 2 2 1 2     9
9. Денис Гізатуллін (Росія) 3 1 3 0 1     8
10. Нік Скорья (Словенія) 2 0 1 3 2     8
11. Ерік Рісс (Німеччина) 3 в 2 1 1     7
12. Мішель Пако Кастанья (Італія) 1 0 2 2 1     6
13. Метіч Івачіч (Словенія) 1 3 0 1 0     5
14. Майк Якопетті (Австрія) 0 2 0 0 0     2
15. Даніель Тессарі (Італія) 0 1 0 0 0     1
16. Володимир Бородулін (Росія) 0 в д д -     0
17. Ян Пінтар (Словенія) 0             0
18. енніс Фазекас (Угорщина)               нс

Позаїздно:

1. Рісс Скорья Кастанья Якопетті
2. Лягер Ворина Івачіч Поуджукс
3. Карпов Бучковські Йонассон Бородулін
4. Гізатуллін Локтаєв Павліч Тессарі
5. Івачіч Якопетті Тессарі Бородулін (в)
6. Павліч Ворина Карпов Скорья
7. Локтаєв Бучковські Лягер Кастанья
8. Йонассон Поуджукс Гізатуллін Рісс (в)
9. Гізатуллін Бучковські Ворина Якопетті
10. Локтаєв Йонассон Скорья Івачіч
11. Поуджукс Кастанья Павліч Бородулін (д)
12. Карпов Рісс Лягер Тессарі
13. Йонассон Павліч Лягер Якопетті
14. Скорья Поуджукс Бучковські Тессарі
15. Карпов Кастанья Івачіч Гізатуллін
16. Ворина Локтаєв Рісс Бородулін
17. Локтаєв Поуджукс Карпов Якопетті
18. Лягер Скорья Гізатуллін Пінтар
19. Ворина Йонассон Кастанья Тессарі
20. Павліч Бучковські Рісс Івачіч
Півфінал:
21. Ворина Павліч Йонассон Лягер
Фінал:
22. Карпов Локтаєв Павліч Ворина

Календар змаганнь:

26.04 Півфінал 1 Балаково (Росія)
28.04 Півфінал 2 Горічан (Хорватія)
28.04 Півфінал 3 Дебрецен (Угорщина)
28.04 Півфінал 4 Пардубіце (Чехія)
5.05 Челлендж Терензано (Італія)
23.06 Фінал 1 Гнєзно (Польща)
14.07 Фінал 2 Гюстров (Німеччина)
18.08 Фінал 3 Даугавпілс (Латвія)
15.09 Фінал 4 Гожув (Польща)

 

 

Юра "YuriyMushyn" Мушинський

speedway-rivne.at.ua

Категорія: SEC |
 
Переглядів: 1920 | Додав: YuriyMushyn | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Співпраця

Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com

Фейсбук

Вхід

Привет: Заблукавший

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!


Знайти