Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2009 » Май » 17 » Гізатуллін- переможець півфіналу Особистого Чемпіонату Європи
11:12
Гізатуллін- переможець півфіналу Особистого Чемпіонату Європи
Вчора в австрійському місті Natschbach - Loipersbach відбувся півфінал Особистого Чемпіонату Європи. Перемогу з комплектом пунктів здобув Денис Гізатуллін. Таким чином,  росіянин буде одним з фаворитів фіналу Особистого Чемпіонату Європи, що пройде 23 серпня в Тольятті.

Нагадаємо, що "Гіза" боротьбу в чемпіонаті почав зі старту в австрійському місті Mureck. Тоді він посів п`яте місце.- " Міг би виграти в Mureck, але це була дуже невдала гонка для мене. Спочатку мав схід на першій позиції. Пізніше мій останній заїзд був повторений, а мені не дозволили заїхати до закритого парку, щоб залити метанолу. В результаті по ходу заїзда не вистачило палива в моєму мотоциклі і з першої позиції змістився на третю. Однак, це були лише відбори і тут найважливішим було пройти в наступне коло змагань, що я і зробив." -каже Денис.

Також нагадаємо, що минулого року Гізатуллін боровся за медаль Особистого Чемпіонату Європи в словенській Лендаві, де зайняв п`яте місце.- " Шанс на медаль був, але після старту в заїзді з Матеєм Кусом був виключений в спірному моменті гонки і мусив обійтись лише мріями".- згадує Денис.

Таких проблем російський гонщик не мав вчора в Австрії, де здобув комплект з 15 пунктів і впевнено зайняв перше місце.- " Я задоволений своїм виступом. Все працювало так як треба. Зимою внесли деякі зміни і моя техніка від початку сезону не має нарікань, за що хочу подякувати також моїм механікам. Зараз мені не залишається нічого, крім того, щоб утримувати форму до кінця сезону."- додає "Гіза".

Фінал Особистого Чемпіонату Європи відбудеться в Тольятті. На добре відомому для себе треці при підтримці трибун Гізатуллін має шанс. - " Хочу здобути титул чемпіона Європи"- завершив Денис.