Пользователей: 0

Головна » 2009 » Май » 10 » Крамп тріумфує в Лєшно (+відео)
10:58
Крамп тріумфує в Лєшно (+відео)
Впевненою перемогою Джейсона Крампа завершився Гран-Прі Європи, що відбувся вчора в польському Лєшно. Як і прогнозувалось у фінал потрапив Томаш Голлоб, але зовсім трохи поступившись австралійцю, зайняв друге місце. Третім на п`єдесталі був швед Андреас Йонссон, котрий показав хорошу їзду суботнього вечора і у фіналі випередив Грега Хенкока.
Переможець першого етапу Еміль Сайфутдінов в Лєшно відчув на собі справжню напружену атмосферу боротьби, що присутня в циклі Гран-Прі. Запам`яталось, як в третьому заїзді впевнений у своїх силах Голлоб гостро атакував Еміля у першому віражі другого кола. Тоді росіянин виграв старт, але поляк змусив його закрити газ, що коштувало Сайфутдінову мінімум другого місця в заїзді. А чого варта ситуація в 15-му заїзді, коли Педерсен у першому віражі внаслідок гострої боротьби з Валасеком вилетів на зовнішню частину доріжки і зачепив Еміля, який після цього опинився в обіймах надувних бортів. Результат- Педерсен виключений, а Сайфутдінов виграє  перезаїзд.
Був під час гонки і конфлікт між Голлобом та Педерсеном у закритому парку, коли трохи не дійшло до бійки. Була і рідка для Адамса помилка, коли його мотоцикл потрапив в зачіп з доріжкою і австралієць зніс датчанина Б`єрре, що, між іншим, зіграло на руку Емілю Сайфутдінову.
Не дивлячись на деякі труднощі, Сайфутдінов все-таки потрапив до півфіналу, набравши 9 пунктів. Склад другого півфінального заїзду виявився далеко не з легких. Судіть самі: Крамп, Йонссон, Педерсен, Сайфутдінов. Зі старту австралієць та швед практично не залишили шансів данцю та росіянину. Два чемпіони відчайдушно боролись на рівних між собою, але все-таки досвід і жорстка їзда Педерсена взяли гору. Таким чином, Еміль був четвертим у півфіналі і з 9-ма пунктами завершив гонку на шостому місці. В генеральній класифікації Сайфутдінов посідає четверте місце з 26-ма очками.