Головна » 2008 » Июнь » 29 » І етап парного чемпіонату України
11:34
І етап парного чемпіонату України
Фотоогляд від Олександра Сізова
Всетаки відбувсь І етап парного чемпіонату України ,який розпочавсь із запізненням на півтори години. А причиною цього стало поширення інформації, що гонка повинна відбутись о 18:00,тому навіть, співробітники стадіону прийшли о 17:00.
Машина пожежної безпеки теж розраховувала приїхати на 18:00, тому можна сказати,що хтось або спеціально розповсюджував неправдиву інформацію або просто помиливсь.
Але гонка розпочалась ……І відкрив її Лятошинський привітальним словом до гонщиків та тих кількох сотень вболівальників. Якщо поглянути на склад учасників,то їх можна поділити на дві групи : одну сильнішу і одну слабкішу. Так воно і сталося, пари розділились на тих хто перемагав 5:1,та тих хто програвав 5:1. Але вже в середині гонки, коли заїзди стали цікавішими почалась якась боротьба на доріжці. Хоча гонщики з Полтави з першого заїзду показали боротьбу, тільки з технікою та доріжкою.
Тому перемога пари Бородай – Дубінін, яка представляла Львів, не була дивною – 23 пункти. На три пункти відстала єдина рівненська пара Омелян – Немчук, яка посіла друге місце. Третіми ж були Цуканов та Федик, які набрали 17 пунктів. Хочеться відмітити молодого гонщика( Цуканов ), який досить добре себе показав і пресингував ,навіть, Бородая.