Пользователей: 0

Головна » 2008 » Июнь » 18 » Шомберскі у Рівному
01:01
Шомберскі у Рівному
Ще одним легіонером рівнян став поляк Рафал Шомберскі,ним рівняни підсилились перед дуже важливою зустріччю зі Стартом.
Народився гонщик 12 березня 1982 року. Рафал є найтитулованішим вихованцем рибницького спідвею.Ще на початку тренувань було видно,що він талановитий хлопець. Вже в першому сезоні він здобув право виступати в фіналі Бронзового Шолома.В гонках набирав стабільно багато пунктів і був лідером команди.
2002 рік став не дуже вдалим для РКМ через малу кількість лігових стартів,але Рафаїл здобув кілька медалей в особистому заліку.Третє місце на Чемпіонаті Європи,срібло юніорського парного чемпіонату Польщі і на завершення виграв з іншими юніорами Рибніка командний чемпіонат Польщі серед юніорів.Також взяв участь у фіналі особистого чемпіонату Польщі серед юніорів, де був шостим.
Наступного сезону був третім на особистому чемпіонаті Європи серед юніорів і за це йому було дано дику карту на Гран-прі в Бидгоші.Також заявоював з Рибніком путівку до Екстраліги.
Але сезон в найсильнішому дивізіоні Польщі не був вдалим ні для нього ні для команди.Це був найслабкіший сезон в його кар`єрі,але він набравсь досвіду у дуже титулованих суперників.Тому разом з РКМ знову опинивсь в І лізі. І початок нового сезону не був вдалим,але по його завершенні Рафал був найкращим гонщиком ліги.
1999
Фіналіст Бронзового Шолому (11 місце)
2000
Срібний медаліст MDMP (Рибнік)
Фіналіст Срібного шолому (через травму не виступив)
Півфіналіст чемпіонату Європи серед юніорів(Норкопінг – 12 місце)
2001
Півфіналіст індивідуального чемпіонату Європи серед юніорів (Рівне- 7 місце)
Переможець Бронзового Шолому
Бронзовий медаліст MDMP
2002
Віце-чемпіон чемпіонату Європи серед юніорів (Рибнік)
Срібний медаліст MMPPK (Піла)
Золотий медаліст MDMP (Бидгош)
Фіналіст IMPJ (Лєшно – 6 місце)
2003
Фіналіст IMPJ (Рибнік – 7 місце)
Віце-чімпіон чемпіонату Європи серед юніорів (Кумла)
Золотий медаліст MMPPK (Піла)
Фіналіст IME ( Слани – 6 місце)
2004
Бронзовий медаліст чемпіонату Європи серед пар (Дебрецен- 2004)
2005
Фіналіст Золотого Шолому(Рибнік – 4 місце)
Також підписав контракт з "Спідвей Рівне" Цуканов, переможець другого етапу чемпіонату України серед юніорів.
Категорія: Польська ліга |

Переглядів: 1241 | Додав: Admin4ik | Рейтинг: 4.7/3