Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2008 » Май » 24
Сьогодні на рівненському мототреці відбувсь ІІ етап чемпіонату України серед юніорів.Перший ,нагадаємо не відбувсь через погодні умови в Червонограді.Гонку прийшли подивитись зовсім небагато вболівальників.В гонці було біле змагань гонщика з доріжкою та мотоциклом ніж із суперником,тільки деякі заїзди виділялись боротьбою.За підсумками змагань,перемогу здобув росіянин з українською ліцензією,Цуканов Кирил,який виграв всі свої старти.Другим був вихованець Володимира Трофімова Станіслав Огороднік.Трє місце дісталось поляку Мацею Михалюку,який також має українську ліцензію.Падіння не дозволили піднятись вище двом Володимирам,Омеляну та Колодію,які посіли п`яте та четверте місця відповідно.

Перегляди: 1363 | Дата: 24.05.2008 | Рейтинг: (0) | Коментарі: (2) | Додав: Admin4ik | Читати>>