Пользователей: 0

Головна » 2008 » Апрель » 27 » Голлоб найкращий у Cловенії
15:13
Голлоб найкращий у Cловенії
Сьогодні відбувся перший етап світової серії Гран-при,у словенському місті Крско.Всі довго чекали на цю подію і діждались.Глядачі побачили справді спідвей світового класу,сповненої боротьби.Ханс Андерсен зумів посісти третє місце,минулорічний чемпіон світу Нікі Педерсен,здобув другу позицію.Святкувув ж перемогу поляк Томаш Голлоб,який отримав 19 пунктів до загальної класифікації.А тепер детальніше....

1)Перемогу здобув Холта,другим Каспшак.Весь заїзд точилась боротьба за третє місце між Адамсом та Ніколзом,останній вийшов переможцем,Адамс - останній.
2)З першого віража вийшов Б`ярне Педерсен,але його обійшов Лукаш Дримль.Але через проблеми з мотоциклом,данецб опинивсь четвертим.Другим був Кріс Харріс,за ним Андреас Йонсон.
3)Весь заїзд лідирував Хенкок,але на останньому віражі,по дільньому радіусу його обійшов Нікі.Третім Йонсон,за ним Голлоб. Дляостаннього це був п`ятисотий заїзд у серії Гран-прі.
4)Ханс Андерсен розпочав непогано і їхав попереду всіх,але його обігнали Іверсен та Загар,а на останньому віражі й Крамп.
5)Першим вийшов зі старту Загар,який не віддав три пункти до кінця заїзду.Голлоб весь заїзд відбивав атаки Холти,Б`ярне знову останній.
6)Без проблем виграє Хенкок,Іверсен - другий,Харріс - третій.Каспшак останній через поганий старт.
7)Цей заїзд видавсь дуже цікавим через боротьбу Андерсена та Педерсена Н.,переможцем вийшов Перший.Третім Ніколз,у Дримля проблеми з двигуном.
8)Йонсон зумів обігнати Адамса,а Крамп Ліндгрена на останньому віражі.
9)Зі страту Крапм перший,але його обійшов Нікі.Харріс здобув один пункт,Холта з нуликом.
10)Знову на останньому віражі відбувся обгон.Андерсен витиснив з першої позиції свого земляка Б`ярне,який здобув перші пункти.За ним вівдповідно Ліндгрен та Каспшак.
11)У важкій боротьбі з Голлобом виграв заїзд Йонсон.Ніколз перетнув фініш третім,Іверсен - останній.
12)Адамс перемагає,Дримль обійшов Загара,який доїхав останнім через дефект двигуна.Хенкок – третій.
13)Розпочалась злива,але гонка була продовжена.Гонщики їхали обережно,адже доріжка була небезпечною і ніхто не хотів ризикувати на початку сезону.Дримль здобув перемогу,Лінгрен привіз до своєї копілки два пункти,Холта –третій,А Іверсен знову останній.
14)Каспшак зі страрту перший і не дає жодного шансу для обгону Загару,який випередив Нікі.Йонсон з «бубликом».
15)Заїзд не відзначивсь гострою боротьбою,гонщики їхали на тих позиціях на ,які виїхали з першого віража.Таким чинов перемогу здобув Крамп,Ніколз за ним,Хенкок попереду Б`ярне,для якого етап не дуже вдалий.
16)Нелегку перемогу здобуває Голлоб,відразу за ним Андерсен,а молодий Харріс обігнав Адамса.
17)Холта виїхав з першого віража першим,але допустив кілька помилок і приїхав аж останнім.Перемогу ж здобув Йонсон,Андерсен знову другий,а Хенкок – третій.
18)Зазнав падіння Дримля і був виключений.В перезаїзді поляки дуже добре поїхали,але Крамп зміг обігнати Каспшака,а на Голлоба не вистачило сил і часу.
19)Ліндгрен справивсь з атаками Ніколза і здобув три пункти.Харріс третій,а Загар з нулем.
20)Погано стартував Адамс і відразу опиняється на останній позиції і завершує виступи у гонці,що є певною несподіванкою.Перемогу ж здобув Іверсен,який був попереду двох данців :Б`ярне та Нікі відповідно.
21)Без проблем виграє Нікі,за другу позицію точиться боротьба між Йонсоном та Дримлем,кращим виявись швед.Іверсен доїхав останнім.
22)Голлоб зі старту перший,за ним приїзджає Андерсен.Крамп здобув лише один пункт,а тому не потрапив до великого фіналу,як і Хенкок.
23)Йонсон доторкнувсь до стартової стрічки і був виключений.Голлоб неперевершено стартував і це йому дозволило приїхати першим і стати переможцем .Нікі Педерсен приїхав другим,а Андерсен третій.