[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форума · Пошук · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: maxizh  
Форум » Міжнародний спідвей » Польський спідвей » Чи потрібна для команди І ліга ? (Ваші думки та аргументи)
Чи потрібна для команди І ліга ?
Admin4ikДата: Среда, 27.08.2008, 18:32 | Сообщение # 1
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Хотілось би почути ваші думки на рахунок того чи потрібен вихід для команди вихід у першу лігу і що він дасть для команди.
На мою думку,не маючи зараз серйозного спонсора і підтримки від влади,не має сенсу виходити у першу лігу і надіятись,що він зявиться. Не думаю ,що хтось хоче бути на місці Равіча,який не виграв жодної гонки. Звичайно для нас це було б супер - сильніші команди,зірковіші склади,але крім цього є багато питань ,які потрібно вирішувати,а без грошей це не реально.
DarkLightДата: Среда, 27.08.2008, 20:07 | Сообщение # 2
Уважение
[ ]
Не думаю, что спонсор появиться если команда останеться во второй лиге, при выходе в первую все-таки появляеться шанс, что кто-то заинтересуеться командой которая явно прогрессирует... Но однозначно все-таки ответить на этот вопрос невозможно, в любом случае нас ожидает полная неопределенность аж до начала следующего года...
SnoopyДата: Среда, 27.08.2008, 20:11 | Сообщение # 3
Сообщений: 91
Уважение
[ 3 ]
Награды:

Я вважаю що потрібна безусловно... Але з теперішнім станом команди незнаю чи можна нормально "тягатися" з командами з 1 ліги... Навіть той самий Колодій(мол) який у гонці з Стартом приїхав 2 рази останнім... Буде відставати на Коло lol

kapДата: Среда, 27.08.2008, 23:04 | Сообщение # 4
Сообщений: 8
Уважение
[ 0 ]
Награды:

моє імхо таке - якщо в перехідних матчах здобудемо право виступати в 1 лізі, то там треба буде дивитись вже. якщо знайдуться толкові спонсори, то можна виступати в лізі. якщо ж ні, то краще одразу відмовитись від права виступів в 1 (на користь команди з перехідних матчів) і лишатися в другій. імхо це краще ніж на початку чи посеред сезону знятись з 1 ліги (з ненадійними спонсорами така можливість є)
koly_rvДата: Четверг, 28.08.2008, 00:02 | Сообщение # 5
Сообщений: 155
Уважение
[ -1 ]
Награды:

Quote (Admin4ik)
На мою думку,не маючи зараз серйозного спонсора і підтримки від влади,не має сенсу виходити у першу лігу

це точно.треба шоб команда їздила попарно,як гнезно.потрібно тренувати юніорів,щоб не виростали такі як колодій мл.
Speedway-RivneДата: Четверг, 28.08.2008, 21:13 | Сообщение # 6
Сообщений: 7
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Звісно хотілося б, щоб команда вийшла в I лігу, але важко сказати чи позитивно, чи негативно вплине на команду це. 100% потрібен "сильний" спонсор. Laie_51
Форум » Міжнародний спідвей » Польський спідвей » Чи потрібна для команди І ліга ? (Ваші думки та аргументи)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: