[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форума · Пошук · RSS ]

Модератор форума: maxizh  
Форум » Міжнародний спідвей » Польський спідвей » Рівне-Старт (22 червня)
Рівне-Старт
КапелькаДата: Пятница, 25.07.2008, 12:25 | Сообщение # 121
Сообщений: 30
Уважение
[ -1 ]
Награды:

підтримую!Кус найкращий!

я лАФкаю сПідВеЙ!!!!
fantomДата: Воскресенье, 27.07.2008, 01:18 | Сообщение # 122
Сообщений: 16
Уважение
[ 0 ]
Награды:

ну а що ж би стало без Куса? І яка перспектива у команді, що навіть не пробує накатувати юніорів своїх ???

фантом
byrbonДата: Воскресенье, 27.07.2008, 09:40 | Сообщение # 123
Сообщений: 11
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Нехай накатуються в Чемпіонатах України.Тут за 10 років перший раз нормальну команду зробили,а ти їх туди пхаєш.Щоб люди сміялися.З таким підходом до справ,як в наших юніорів з них ніде не буде толку!!

Додано (27.07.2008, 08:40)
---------------------------------------------
Так є ще Косолапкін і Цуканов,і Михалюк crazy

PanikovskyДата: Воскресенье, 27.07.2008, 15:53 | Сообщение # 124
Сообщений: 1
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Quote (byrbon)
Тут за 10 років перший раз нормальну команду зробили

ти прикалуєшся? це нормальна команда? тут в кожного свої амбіції, свій заробіток. парної їзди не бачив за весь сезон.


Сообщение отредактировал klets - Понедельник, 28.07.2008, 00:03
kletsДата: Понедельник, 28.07.2008, 00:06 | Сообщение # 125
Сообщений: 262
Уважение
[ 6 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (fantom)
І яка перспектива у команді, що навіть не пробує накатувати юніорів своїх ???

А яка перспектиива в команди, яка не платить гроші гонщикам? Я думаю, що і там, і там, шлях розвитку хибний. Але хоч не соромно дивитися людям в очі...
ДиментийДата: Понедельник, 28.07.2008, 09:56 | Сообщение # 126
Сообщений: 29
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Опять гонка была на высоте и опять в последних заездах все решилось!!!!! Почему нам так не фортит????? Вот после завершения сезона нужно будет провести сатистику, ия уверен наверняка, что нам не будет хватать всего лишь нескольких очек до второго места - это будут наши незаработаные бонусы!!!!! Как бы команда хорошо не выступала, но два последних заезда уже несколько гонок подряд решали исход гонки не на нашу пользу. Так в чем причина??? Почему мы не можем заработать бонусы????
Рівненський_ВепрДата: Понедельник, 28.07.2008, 12:39 | Сообщение # 127
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

Диментий, не зарабатываем бонусы, за то зарабатываем денюжки на сдаче последних заездов...
Admin4ikДата: Понедельник, 28.07.2008, 13:10 | Сообщение # 128
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Quote (Рівненський_Вепр)
Диментий, не зарабатываем бонусы, за то зарабатываем денюжки на сдаче последних заездов...

У тебе є докази цього ????Якщо ні то нефіг тут таке базарити,бо їх точно нема..........да й нема більш до чого придертись......
maxizhДата: Понедельник, 28.07.2008, 14:24 | Сообщение # 129
Сообщений: 211
Уважение
[ 8 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (Рівненський_Вепр)
Диментий, не зарабатываем бонусы, за то зарабатываем денюжки на сдаче последних заездов...

Многоуважаемый!!! Скажи мне, пожалуйста, кто сдаёт гонку? Кроме гонщиков, кто зарабатывает деньги??? Перед тем как что-то писать, подумай нормально, или обозначай, что это твоё мнение. А тулить то, что приходит в голову под пивом, ненадо.
p.s. Не в обиду сказано. Просто неприятно читать бред!!!
Рівненський_ВепрДата: Понедельник, 28.07.2008, 14:29 | Сообщение # 130
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

ой, дітки-дітки... не будьте ж такими наївними. гонка з гнєзно, що в польщі, що тут була продана!!! і це очевидно, якщо зняти рожеві окуляри. Інша справа, чи продавали гонщики, чи все вирішувалось на рівні керівництва клубів - це невідомо. Звичайно, все робилося, після 14 заїзду! І передивившись обидві гонки це є очевидним. Подивіться на старт гонщиків у перших чотирнадцяти заїздах, і останньому - і все стане зрозумілим. Я вже не кажу про Лодзь!

Додано (28.07.2008, 13:27)
---------------------------------------------
maxizh, звісно, що це моя думка!!! форум на те і існує, щоб тут виражати свої думки!!!

Додано (28.07.2008, 13:28)
---------------------------------------------
до речі, нічого поганого в подібних справах не бачу - це є спорт, а спорт - це гроші!!!

Додано (28.07.2008, 13:29)
---------------------------------------------
maxizh, я думаю, що всі залишаться при власній думці. Але я висловив свою, і маю на це право!

Admin4ikДата: Понедельник, 28.07.2008, 14:34 | Сообщение # 131
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Quote (Рівненський_Вепр)
ой, дітки-дітки... не будьте ж такими наївними. гонка з гнєзно, що в польщі, що тут була продана!!! і це очевидно, якщо зняти рожеві окуляри. Інша справа, чи продавали гонщики, чи все вирішувалось на рівні керівництва клубів - це невідомо. Звичайно, все робилося, після 14 заїзду! І передивившись обидві гонки це є очевидним. Подивіться на старт гонщиків у перших чотирнадцяти заїздах, і останньому - і все стане зрозумілим. Я вже не кажу про Лодзь!

Думка думкою,але це вже звинувачення......
Рівненський_ВепрДата: Понедельник, 28.07.2008, 15:33 | Сообщение # 132
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

Admin4ik, звинувачення у суді. а тут НА ФОРУМІ - це думка!!!

Додано (28.07.2008, 14:33)
---------------------------------------------
klets, молодець! СПРАВЕДЛИВО!! ти іноді вмієш поступати логічно!

Admin4ikДата: Понедельник, 28.07.2008, 15:35 | Сообщение # 133
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Quote (Рівненський_Вепр)
klets, молодець! СПРАВЕДЛИВО!! ти іноді вмієш поступати логічно!

Він тут не причому і давайте закінчувати флудити не по темі......
Рівненський_ВепрДата: Понедельник, 28.07.2008, 15:43 | Сообщение # 134
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

Admin4ik, ну не ФЛУЖУ Я!!!! Я кажу, те що я побачив передивившись гонки Гнєзно-Рівне, Рівне-Гнєзно і Рівне-Лодзь!!! Будь-ласка, аргументовано хтось може мені заперечити це!
Я кажу, що в Гнєзно був зданий останній заїзд, в Рівне-Гнєзно - також 15 заїзд, в гонці з Лодзю 13 та 14! Може не зданий, але нечесний - це точно! Хто обманює глядачів? Спортсмени, керівництво, чи може суддя гонки, що дає старт під суперника????
Admin4ikДата: Понедельник, 28.07.2008, 15:49 | Сообщение # 135
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Quote (Рівненський_Вепр)
Admin4ik, ну не ФЛУЖУ Я!!!! Я кажу, те що я побачив передивившись гонки Гнєзно-Рівне, Рівне-Гнєзно і Рівне-Лодзь!!! Будь-ласка, аргументовано хтось може мені заперечити це! Я кажу, що в Гнєзно був зданий останній заїзд, в Рівне-Гнєзно - також 15 заїзд, в гонці з Лодзю 13 та 14! Може не зданий, але нечесний - це точно! Хто обманює глядачів? Спортсмени, керівництво, чи може суддя гонки, що дає старт під суперника????

Ну якщо брати вчора 13 заїзд,то виходить що Франкув здав заїзд!чому?видно,що проспав старт.......але якщо згадати всю гонку і гонку проти гнезно,то він завжди спить на старті і не один я це говорю.......тому про вчорашню здачу не вірю.
Та само як і про гонки з Гнезно,що вдома,що в гостях!смисла аж ніякого не бачу і сумніваюсь,що гонщики на це підуть
Форум » Міжнародний спідвей » Польський спідвей » Рівне-Старт (22 червня)
Поиск: