[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форума · Пошук · RSS ]

Модератор форума: maxizh  
Форум » Міжнародний спідвей » Польський спідвей » Хто вийде до І ліги? (Чи буде інтрига у ІІ лізі?)
Хто вийде до І ліги?
Яка команда напряму вийде до І ліги?
1. Ополє [ 1 ] [2.17%]
2. Лодзь [ 1 ] [2.17%]
3. Рівне [ 13 ] [28.26%]
4. Гнєзно [ 17 ] [36.96%]
5. Мішкольц [ 14 ] [30.43%]
6. Кросно [ 0 ] [0.00%]
Всего ответов: 46
Рівненський_ВепрДата: Вторник, 05.08.2008, 00:29 | Сообщение # 46
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

а як щодо основної частини поста??? Мовчання - знак згоди???? Чи просто нема що сказати?
Admin4ikДата: Вторник, 05.08.2008, 00:36 | Сообщение # 47
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Quote (Рівненський_Вепр)
а як щодо основної частини поста??? Мовчання - знак згоди???? Чи просто нема що сказати?

Якщо ти на рахунок того ,що на наступний рік ми залишимось в ІІ лізі і буде ще менше вболівальників,то я згідний!Чесно кажучи я не очікував такої кількості вболівальників на гонці проти Гнезно,я думав не буде де сісти!Але їх можна зрозуміти,адже вжі кілька років відбуваються не дуже хороші справи навкого спідвею і програють тільки вони.
На рахунок того ,що при участі в І лізі буде більше вболівальників,то це 100%.При цій умові вважаю,що повинні бути спонсори,адже багато впливових людей просто не хочуть вкладати в неперевірене.
Щось забув?
DZIKДата: Вторник, 05.08.2008, 00:36 | Сообщение # 48
Сообщений: 20
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Quote (leon)
Дивно базарити з чуваком що не поважає думки підлітків і при цьому має на аватарі П"ятачка

Якщо добре придивитись.... то це не "Пятачок", а Вепр II-ї польської ліги!!!! Твій аватар я зовсім не розумію! Ти точно на той форум попав???


I twist pedals for a command of pigs and not only...
Рівненський_ВепрДата: Вторник, 05.08.2008, 00:40 | Сообщение # 49
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

Admin4ik,
Quote (Admin4ik)
кілька років відбуваються не дуже хороші справи навкого спідвею і програють тільки вони.
- цікаво, а в цьому році, які відбуваються нехороші справи навколо спідвею???
Admin4ikДата: Вторник, 05.08.2008, 00:44 | Сообщение # 50
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Quote (Рівненський_Вепр)
цікаво, а в цьому році, які відбуваються нехороші справи навколо спідвею???

Я не говорив про цей сезон,а про ті,які вже в історії.Пройде цей сезон і тоді ми зробим висновки
DZIKДата: Вторник, 05.08.2008, 00:51 | Сообщение # 51
Сообщений: 20
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Quote (klets)

Ти щось маєш проти негрів?

Негри - це сказано образно.... так само як Болгари... і так само як диван! проти них я також нічого немаю особливо проти дивана biggrin ! Але Якщо ти ходив на спідвей в 70х, 80х, 90х то ти б відчув... і побачив, як вболівальники себе поводили!!! Все було компетентно, пляшки не летіли, погані емоції були стримані.... але сам запал, і переживання під час гонки... це не передати!


I twist pedals for a command of pigs and not only...
Рівненський_ВепрДата: Вторник, 05.08.2008, 00:52 | Сообщение # 52
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

Admin4ik,
Quote (Admin4ik)
Я не говорив про цей сезон,а про ті,які вже в історії.Пройде цей сезон і тоді ми зробим висновки
- ти в попередньому пості писав, що
Quote (Admin4ik)
на наступний рік ми залишимось в ІІ лізі і буде ще менше вболівальників,то я згідний!.... але їх можна зрозуміти,адже вжі кілька років відбуваються не дуже хороші справи навкого спідвею і програють тільки вони.

тобто, виходить, що в цьому році знову якісь нехороші справи в Рівненському спідвеї завадили рівнянам вийти до 1пл.
Admin4ikДата: Вторник, 05.08.2008, 00:54 | Сообщение # 53
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Quote (Рівненський_Вепр)
тобто, виходить, що в цьому році знову якісь нехороші справи в Рівненському спідвеї завадили рівнянам вийти до 1пл.

Не потрібно перекручувати мої слова і надавати їм іншого забарвлення.Ви мене прекрасно зрозуміли,так що думаю я відповів на ваші питання!Дискусія закінчена.
Рівненський_ВепрДата: Вторник, 05.08.2008, 01:00 | Сообщение # 54
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

Admin4ik, хазяїн-барін. А що думають інші учасники форуму стосовно цієї теми???
DZIKДата: Вторник, 05.08.2008, 01:08 | Сообщение # 55
Сообщений: 20
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Quote (Admin4ik)
Я не говорив про цей сезон,а про ті,які вже в історії.Пройде цей сезон і тоді ми зробим висновки

Якщо не говориш про цей... то краще промовчи про інші... а говори в загальному... щоб не було "весело" іншим...


I twist pedals for a command of pigs and not only...
Admin4ikДата: Вторник, 05.08.2008, 01:11 | Сообщение # 56
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Quote (DZIK)
Якщо не говориш про цей... то краще промовчи про інші... а говори в загальному... щоб не було "весело" іншим...

Прошу мені тут не тикати,про що говорити,а про що ні.......
Рівненський_ВепрДата: Вторник, 05.08.2008, 01:14 | Сообщение # 57
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

Admin4ik,
Quote (Admin4ik)
Прошу мені тут не тикати,про що говорити,а про що ні.......
-

Щоб не було оф-топу, то: До першої ліги вийде Гнєзно, другим стане Мишкольц, третім - Рівне. В кращому випадку Рівне - буде другим, але команду чекає несподівана поразка в баражі.

Рівненський_ВепрДата: Вторник, 05.08.2008, 01:37 | Сообщение # 58
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

DZIK, її не буде в наступному році в Рівному, або ж буде, але в кращому випадку закінчить так як Трофімов минулого сезону. Мій прогноз, що наступного року в 2ПЛ Україну представлятиме команда "Сигнал" (Рівне).
РОМАШКАДата: Вторник, 05.08.2008, 09:11 | Сообщение # 59
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

DZIK, та ні я з тобою не згодна,сидіти і дивитись на дивані,та це ж... По-моєму краще піти на стадіон,подивитись,відчути ту атмосферу,нанюхатись метанолу)))переживати разом із гонщиками кожний важливий заїзд,повболівати від душі,потрібно це все відчувати,запал,енергію... а коментарі,можна почути у закритому парку,заодно і автограф взяти,і напам"ять сфотографуватися !!!!!!Мені здається вже відданим ВІДДАНИМ ВБОЛІВАЛЬНИКАМ ДИВАН це все не замінить,навіть якщо білет буде дорожчий,правда ?????? blum1

Додано (05.08.2008, 08:11)
---------------------------------------------


Я дуже люблю спідвейчік ))))

Сообщение отредактировал klets - Вторник, 05.08.2008, 15:58
kletsДата: Вторник, 05.08.2008, 16:03 | Сообщение # 60
Сообщений: 262
Уважение
[ 6 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (DZIK)
Але Якщо ти ходив на спідвей в 70х, 80х, 90х то ти б відчув... і побачив, як вболівальники себе поводили!!! Все було компетентно, пляшки не летіли, погані емоції були стримані.... але сам запал, і переживання під час гонки... це не передати!

Так, я ходив на спідвей в ті роки і знаю ту атмосферу. Але якщо ти такий герой і все називаєш своїми іменами, то скажи, хто спаплюжив усе це, хто винен. Тільки конкретно прізвища, явкі, паролі biggrin Тодібуде видно конструктивізм чи хоча б критика з твого боку. Інакше вийде, шо ти або трепло, або засланий козачок. blush
Форум » Міжнародний спідвей » Польський спідвей » Хто вийде до І ліги? (Чи буде інтрига у ІІ лізі?)
Поиск: