[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форума · Пошук · RSS ]

  • Страница 3 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форума: maxizh  
Форум » Міжнародний спідвей » Польський спідвей » Хто вийде до І ліги? (Чи буде інтрига у ІІ лізі?)
Хто вийде до І ліги?
Яка команда напряму вийде до І ліги?
1.Ополє[ 1 ][2.17%]
2.Лодзь[ 1 ][2.17%]
3.Рівне[ 13 ][28.26%]
4.Гнєзно[ 17 ][36.96%]
5.Мішкольц[ 14 ][30.43%]
6.Кросно[ 0 ][0.00%]
Всего ответов: 46
Рівненський_ВепрДата: Понедельник, 04.08.2008, 16:49 | Сообщение # 31
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

maxizh, якщо команда вийде в 1 лігу, та на неї приходитиме по 10 тисяч дуже легко, навіть за теперішню ціну квитка. Але ж керівництву клубу не хочеться так ризикувати, от і в цьому сезоні команда займе почесне третє місце, максимум - це друге, і поразка в баражах. До речі, можу теж та "на спор", якщо будуть баражи, то на гонку з Грудзьонзом буде набагато більше 10 тисяч. Якщо на Равіч, Познань чи Даугавпілс - то менше. ти зі мною згоден?
DZIKДата: Понедельник, 04.08.2008, 20:34 | Сообщение # 32
Сообщений: 20
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Я вважаю що ціна квитка зависока... і зараз, і якщо буде(в чому я сумніваюсь) 1-а ліга. На спідвей ходять люди, які ходили і в 80-х, і в 90-х роках, а новачків дуже мало! Тому якщо буде 1-а ліга... і ціну квитка піднімуть, багато вболівальників 70-х, 80-х не буде ходити на спідвей! Знаю по своїх знайомих! А якщо зробити рекламу, і квитки по гр. 10 то повірте, тоді народ піде! Зараз дешевше купити диск з гонкою, подивитись його вдома, з відзнятим тренуванням, підготовкою до гонки, гонкою, коментарями після гонки...... і це все лежачи на дивані!!!!!! Тим більше при розкладі, що в команді два Українці (які не дуже часто їздять якщо взяти до уваги виїздні і домашні гонки), один польський Українець, декілька поляків, та росіян! І ЗАРАЗ СПІДВЕЙ ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ В ДОРОГЕ ШОУ!!!!! Дешевше дивитись по ТВ!

I twist pedals for a command of pigs and not only...
leonДата: Понедельник, 04.08.2008, 21:24 | Сообщение # 33
Сообщений: 43
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Quote (DZIK)
Зараз дешевше купити диск з гонкою, подивитись його вдома, з відзнятим тренуванням, підготовкою до гонки, гонкою, коментарями після гонки...... і це все лежачи на дивані!!!!!!

Ну і чудово. Так і роби! Як же класно... Дивитись гонку по телику замість того щоб бахнути з друзями пива... Значно краще розвалитись на дивані... А ще дуже класно дивитись вже знаючи результат - це просто супер!
Але я мабуть піду на стадіон. Пива вип"ю, і подивлюсь все в живу. А ти лежи на дивані. Мені до вподоби мій варіант, тобі - твій. Нехай інші розсудять...
DZIKДата: Понедельник, 04.08.2008, 22:41 | Сообщение # 34
Сообщений: 20
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Quote (leon)
Ну і чудово. Так і роби! Як же класно... Дивитись гонку по телику замість того щоб бахнути з друзями пива... Значно краще розвалитись на дивані... А ще дуже класно дивитись вже знаючи результат - це просто супер!
Але я мабуть піду на стадіон. Пива вип"ю, і подивлюсь все в живу. А ти лежи на дивані. Мені до вподоби мій варіант, тобі - твій. Нехай інші розсудять...

Цікаво.... коли ти будеш вибирати йти тобі на цю гонку... чи ні, якщо ціна квитка буде 80 -100 гр ??? Чи пропустити і подивитись на дивані! Таке питання Ти одружений? В тебе є діти????

Додано (04.08.2008, 21:41)
---------------------------------------------
ууууууу вибач, не глянув..... тобі всього 14!!!!!!!! ти ще кормишся з батьківської миски!!!!!!! Що мені тобі пояснювати! Тут вас багато юних!!!! Якщо тато дасть гроші то підеш так??? Чи ти вже заробляєш сам?


I twist pedals for a command of pigs and not only...
maxizhДата: Понедельник, 04.08.2008, 22:43 | Сообщение # 35
Сообщений: 211
Уважение
[ 8 ]
Награды:
За 500 постов
DZIK, Только не нужно утрировать происходящее. 30 грн. - это не 80 и 100. Даже если сделать по 35 грн., то людей будет не меньше. А по 10 "дубов" развлечение есть в городе? Бильярд стоит 26грн. в час, кинотеатр 20, картинг вроде 15грн. за 5 минут. Про футбол забыл, 4грн blum1 .
leonДата: Понедельник, 04.08.2008, 23:40 | Сообщение # 36
Сообщений: 43
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Quote (DZIK)
ууууууу вибач, не глянув..... тобі всього 14!!!!!!!! ти ще кормишся з батьківської миски!!!!!!! Що мені тобі пояснювати! Тут вас багато юних!!!! Якщо тато дасть гроші то підеш так??? Чи ти вже заробляєш сам?

Так, білет на наступну гонку я заробив. Своїм трудом. Ще щось? Коли буде ціна квитка по 100 грн (якщо звсіно при цьому хліб коштуватиме не 50 грн, тобто не буде знецінення грошей) тоді поговоримо, і тоді я вже точно буду заробляти собі гроші сам. Тобто по 100 грн білети будуть мінімум років через 10. І я в цьому впевнений. А ти до того часу покриєшся пліснявою від лежання на дивані blum1

Додано (04.08.2008, 22:40)
---------------------------------------------
maxizh +1

DZIKДата: Понедельник, 04.08.2008, 23:42 | Сообщение # 37
Сообщений: 20
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Quote (maxizh)
Про футбол забыл, 4грн

Ти про Пульсар забув... і про Регіну.... це спорт!!!! А не цирк і не шоу!!!! а запитання 14-літніх я взагалі не відповідатиму.... (ібо в них заробіток свій, хай тішаться на разі) Коли будуть їздити за "Рівненьких свиней" негри, чи Болгари ти будеш ходити????? І ти вважаєш це спортом? Командою яка сьогодні один Укр. гонщик, а завтра всі негри! Смішно! Я краще піду в цирк і подивлюсь на живих ведмедів! не плутай шоу зі спортом! Мені приємніше подивитись як грає Пульсар, чи Регіна.... Звісно якщо буде чемпіонат... і там братиме участь команда з України, хай навіть вона програє, я всерівно прийду її підтримати! (я про спідвей) І тільки найбільші фани приходять на Чемпіонати України зі спідвею!!!!!! Ти себе таким рахуєш???????? Я так!!!!!!


I twist pedals for a command of pigs and not only...
leonДата: Понедельник, 04.08.2008, 23:47 | Сообщение # 38
Сообщений: 43
Уважение
[ 1 ]
Награды:

ЧУ? Ну цього року я пропустив тільки товарняк який зібрали на скору руку коли не приїхав Старт і ще якийсь товарняк коли був на морі і ЧЄ серед пар. Хотів в тебе щось запитати але ти не відповісиш... Дивно базарити з чуваком що не поважає думки підлітків і при цьому має на аватарі П"ятачка.
ТимчегДата: Понедельник, 04.08.2008, 23:48 | Сообщение # 39
Сообщений: 204
Уважение
[ 8 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (DZIK)
І ЗАРАЗ СПІДВЕЙ ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ В ДОРОГЕ ШОУ!!!!!

Найди альтернативу. Є ще щось в Рівному подібне?
30 грн. це ще нормальна ціна на квиток, враховуючи інфляцію. Гонщики за "дякую" їздить не будуть, а Українських "спортцменів" майже нема і най ближчих років так з 10 не буде. Потрібно радіти тому, що ми маємо на теперішній час, а то і до Полтави не далеко.


Карл Маркс: "Якщо людина перебуває в державі і не спілкується її мовою, то це або гість, або невільник, або окупант"
kletsДата: Понедельник, 04.08.2008, 23:50 | Сообщение # 40
Сообщений: 262
Уважение
[ 6 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (DZIK)
Командою яка сьогодні один Укр. гонщик, а завтра всі негри!

Ти щось маєш проти негрів?
Quote (DZIK)
Я краще піду в цирк і подивлюсь на живих ведмедів! не плутай шоу зі спортом! Мені приємніше подивитись як грає Пульсар, чи Регіна....

Пропоную переключитися на відповідний форум, а не розмазувати тут соплі.
leonДата: Понедельник, 04.08.2008, 23:56 | Сообщение # 41
Сообщений: 43
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Quote (klets)
Пропоную переключитися на відповідний форум, а не розмазувати тут соплі.

А ти щось маєш проти жіночого волейболу!? lol

Додано (04.08.2008, 22:56)
---------------------------------------------
Коротше, все ж рекомендую DZIKу трошки помовчати, бо він вже вступив у спір з 3-ма старожилами форуму (себе до таких не пречислив).

kletsДата: Вторник, 05.08.2008, 00:01 | Сообщение # 42
Сообщений: 262
Уважение
[ 6 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (leon)
А ти щось маєш проти жіночого волейболу!?

Пляжного? crazy
Рівненський_ВепрДата: Вторник, 05.08.2008, 00:10 | Сообщение # 43
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

А я вважаю, що наступного року, якщо залишиться друга ліга, то людей ходитиме ще менше, тому що тут вже всі всіх бачили, і нікого ні чим не здивуєш. От вилетить сюди Равіч, а уйде Гнєзно і буде зовсім клоунада а не ліга, навіть не можу уявити кому тоді Рівне збирається програвати в такій компанії. А от, якщо буде перша ліга, то там вже є на що подивитись, невже ви думаєте, що вболівальник, який цікавиться спідвеєм, а тим більше з 80-90 років не захоче подивитися, скажімо на Бидгощ??? От хоча б в такому складі Rafał Okoniewski Simon Stead Jonas Davidsson Krzysztof Buczkowski Andreas Jonsson Michał Łopaczewski Marcin Jędrzejewski Emil Saifutdinov (склад взятий з останньої гонки), а ви уявіть щоб робилося, якби в Рівне приїхав, скажімо, Томаш Голоб чи Нікі Педерсен, чи Лі Адамс. От на них підуть якраз не дітки, які запитували "А хто такий Червінський??? Він мабуть так само їздить як Омельян" (Копирайт з форуму "Спідвей по-українські"), а підуть ті, які ще памятають того ж таки Голоба у нас на треці на початку дев'яностих (чи в кінці вісімдесятих).
А стосовно, дешевше купить диск і подивитись на дивані, то навіть коментувати не хочеться - МАСТ ДАЙ diablo bomb ніякий диван, стереосистема і супер-пупер плазма не замінить присутність на стадіоні на цікавій гонці!
ТимчегДата: Вторник, 05.08.2008, 00:15 | Сообщение # 44
Сообщений: 204
Уважение
[ 8 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (Рівненський_Вепр)
ніякий диван, стереосистема і супер-пупер плазма не замінить присутність на стадіоні на цікавій гонці!

+мільйон :) . напруга під час гонки, а запах вихлопа? Шум, овації ?
давайте не будемо рівняти х.й з пальцем biggrin


Карл Маркс: "Якщо людина перебуває в державі і не спілкується її мовою, то це або гість, або невільник, або окупант"

Сообщение отредактировал Тимчег - Вторник, 05.08.2008, 00:16
Admin4ikДата: Вторник, 05.08.2008, 00:20 | Сообщение # 45
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Quote (Рівненський_Вепр)
А стосовно, дешевше купить диск і подивитись на дивані, то навіть коментувати не хочеться - МАСТ ДАЙ ніякий диван, стереосистема і супер-пупер плазма не замінить присутність на стадіоні на цікавій гонці!

+1
Форум » Міжнародний спідвей » Польський спідвей » Хто вийде до І ліги? (Чи буде інтрига у ІІ лізі?)
  • Страница 3 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 8
  • »
Поиск: